Kup teraz - 12 ofert w cenie od 14.43 zł do 29.80 zł

Ucieczka

Joanna Opiat-Bojarska Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Burzyński i Majewski (tom 4) Seria: Czarna seria kryminał, sensacja, thriller
Czarna Owca
literatura polska kryminał thriller Opiat-Bojarska
Burzyński i Majewski (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Czarna seria
literatura polska kryminał thriller Opiat-Bojarska

Czwarta część z cyklu Burzyński - Majewski. Czwórka znajomych udaje się na podwójną randkę do Escape Roomu. Nieoczekiwanie później wszyscy znikają. W innym miejscu dochodzi do wypadku samochodowego. Kierowca ucieka, a w bagażniku zostaje odnalezione zamrożone ciało Agaty - dziewczyny, która była ze znajomymi w pokoju pełnym zagadek. Policjanci dotrą do nielegalnej hodowli...

Książkę Joanny Opiat-Bojarskiej oceniam na 7/10 i zabieram się za kolejny tom przygód Dory Wilk, Anety Jadowskiej 😊
"Na wojnie nie ma niewinnych" 😃

Nieco rozwleczona akcja pod koniec powieści, ale całość niezła. Chętnie sięgnę po inne książki autorki.

Kolejna część, która mnie nie zachwyciła. Osobiście duet głównych bohaterów nie przypada mi do gustu.

Bardzo polubiłam duet Burza i Młody. Mam nadzieję że doczekam się kontynuacji serii

Przecież na wsi to się hoduję krowy,świnie nie tygrysy.Książka chwilami zabawna. Ale większości to mroczny,bardzo dobrze napisany kryminał.
Czyta się czasem mi trudno.
Dla mnie to nie była łatwa powieść.Mimo,że przyjemna.
Escape Room.Tam to była akcja.
Cieszę się,że poznałem.

Pierwsze 150 stron ciężko było przebrnąć. Dalej jak zawsze, ciekawie i w małym napięciu. Osobiście uważam za najsłabszą cześć cyklu o Burzyńskim i Majewskim.

Moja przygoda z Joanną Opiat-Bojarską dopiero się zaczyna, jest to druga książka po, którą sięgnęłam i muszę przyznać, że dość pozytywnie się zaskoczyłam. "Ucieczka" pochodzi z Czarnej Serii, bo jak inaczej nazwać szereg historii, które prowadzą do makabrycznych odkryć. Pierwsze strony zachęciły, bowiem znalazłam się w escape roomie stylizowanym na pokój hotelowy w egipskim...

Kolejna bardzo udana część serii z komisarzem Burzyńskim. Książkę czyta się przyjemnie i szybko rownież dzięki ciekawym wątkom osobistym z życia głównych bohaterów.

Książka wciąga, ale to nic nowego u Opiat-Bojarskiej. Jestem pod wrażeniem całej serii o Burzyńskim i Majewskim. Zaskoczona natomiast jestem tym, że nie mogę przestać o niej myśleć. Autorka poruszyła w niej kwestie, które trudno potraktować zero jedynkowo. Kwestia przesuwania granic własnej przyjemności i potrzeb i brak powrotu do "normalności".. Trudno pojąć jak wiele jest...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1982