Dziewczyny z Dubaju

Piotr Krysiak literatura faktu 304 str.
Deadline
literatura faktu
reportaż prostytucja stręczycielstwo

Deadline
literatura faktu
reportaż prostytucja stręczycielstwo

Porównaj ceny i

Książkę przeczytałam niedawno, dowiedziałam się o niej przez przypadek.
W sumie spodziewałam się większego, no nie wiem, szoku? Można go trochę doświadczyć przez pierwsze kilkadziesiąt stron, ale mam wrażenie, że później informacje są tylko powtarzane.
Oczywiście nie ma podanych konkretnych nazwisk dziewczyn, które jeździły na seks-wyjazdy (i to głównie we francuskie Alpy,...

Książka w sumie średnia, według mnie za dużo imion i można się strasznie pogubić kto z kim był związany, trochę treść w tej książce się powtarza i wałkuje.

Spodziewałam się czegoś „mocniejszego”
Dziwnie się to czyta. Dla mnie nie była aż tak hardcorowa jaki inni ją oceniali.

Ciekawa lektura.

No cóż... Na łopatki mnie nie powaliło.
Nie powiedziałabym żeby był to reportaż. Co najwyżej może aspirować do przydługiego artykułu w gazecie. Nie dowiedziałam się niczego nowego.
Myślę, że jest dużo dobrych reportaży na rynku, polecam siegnąć po coś innego :)

Cóż mogę powiedzieć jak nie tyle, że to co się tam wyprawia w tej książce przechodzi ludzkie pojęcie. Za swoje ciało miały najlepsze drinki, hotele, torebki, ekskluzywne podróże jachtami i wiele wiele innych... czasami jak opisywały co dany „klient” oczekuje to brało mnie na wymioty, na prawdę. 👠
Każdy gdzieś słyszał o tym, że polskie celebrytki, znane osoby, modelki czy...

Tragedia i szkoda czasu. Nie czytać. Nie da się - zęby bolą.

Mocno przereklamowana z tego co czytałam miały padać nazwiska Pań celebrytek itd które tak zarabiały nic takiego nie ma dobrze że jej nie kupiłam bo miałam taki pomysł, zawód najstarszy na świecie i tyle dla mnie nic specjalnego

calkiem przyzwoity reportaz

Przereklamowana nuda.Jak nie wiesz o co chodzi to..........

Dyskusje

1 423