New York City in 1979

Kathy Acker Wydawnictwo: Penguin Classics Cykl: Penguin Modern (tom 27) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Classics
Penguin Modern (tom 27)
literatura piękna
angielski

Nowojorski chaos odwzorowany w kompozycji. Rozmowy prostytutek w więzieniu, awantura na imprezie, dyskusje o seksie, materializmie i feminizmie, Janey i Johnny spotykają się i uprawiają seks. Posiada ilustracje (miasta). Konkluzja: duże miasto w 1979 nie różni się niczym od dużego miasta w 2019.

Dodaj cytat z książki New York City in 1979