Moje serce w dwóch światach

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Jojo Moyes Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Lou Clark (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Still Me
Data 1. wydania:
2018-01-23
Agnieszka Myśliwy, Nina Dzierżawska
Znak Literanova
Nina Dzierżawska Agnieszka Myśliwy Jojo Moyes zanim się pojawiłeś kiedy odszedłeś romans
Still Me
Lou Clark (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy, Nina Dzierżawska
Inne

Oficjalne recenzje i

Idąc za głosem serca, by odnaleźć siebie

[ 26 ] Link do recenzji

ta część też bardzo mi się podobała i fajnie, że nie wszystko szło z polską, tylko trochę do przodu, trochę do tyłu, się ogólnie na plus 😉

styl pisania i tworzenia postaci urzeka mnie całkowicie ❤️

przez wszystkie części główna bohaterka tak naprawdę szuka siebie, powoli nabywa zgody na siebie i odwagi w wyrażaniu siebie, walce o to, co dla niej ważne 😊
i naprawdę dobrze...

3 część losów Lou- nasza bohaterka podejmuje pracę w Nowym Jorku. I tam niespodziewanie spotyka mężczyznę który wygląda jak Will- Josh jest niemal identyczny pod względem wizualnym. Louisa pracuje dla pani G., uczestniczy w życiu tzw. wyższych sfer, gdzie pieniądze nie stanowią żadnego problemu. Mimo że funkcjonuje w takim środowisku nadal pozostaje sobą- dobrą, ciepłą...

Super, polecam

Cała seria o przygodach Louisy przeczytana, film oglądnięty.. a dla mnie ciągle za mało :D.

Trzecia część znów utrzymuje poziom, wiele razy zaciekawia i zaskakuje. Wszystkie nowe postacie są mega intrygujące. Ciepła i wzruszająca. Ponadto jak zwykle zawiera dużo humoru i realności. Nie ma tam także przesady.

Louisa jest typem bohatera literackiego, z którym można się...

W trzeciej części poznajemy dalsze losu Lou, która wyjeżdża do pracy w Nowym Jorku, próbuje utrzymać związek na odległość. Poznaje wiele ciekawych osób, każda z nich coś zmienia w jej życiu. Cały czas szuka sposobu na życie, na osiągniecie czegoś co przyniesie jej pełną satysfakcję. Poszukuje również swojego stylu i ma trochę dość dopasowywania się do innych.
Na początku...

Chociaż ostatnia część losów Lou Clark pochłonęła mnie odrobinę mniej, niż dwie poprzednie, to uważam, że była bardzo dobra. "Still me" - ciągle ja, to oryginalny tytuł, który oddaje więcej, niż "Moje serce w dwóch światach". Ukłony dla autorki za to, że w tak niebanalny sposób przedstawiła zmiany w życiu Lou, które wpłynęły na nią, ale do końca jej nie zmieniły....

Książka kończąca serię o Lulu Clark naprawdę mi się podoba. Daje 6 z uwagi na jeden wątek, w zasadzie prezentację jednej z postaci, kto przeczyta ten się domyśli ;-) ogólnie polecam osobom, które czytały 2 wcześniejsze książki , na koniec pojawiły się łzy. Nieco infantylna, czasami zaskakująca, spójna.

Jak zawsze świetna Jojo Moyes!
Nie mogłam się oderwać. Zabawna Lou zawsze potrafi zaskoczyć, a życie na dwóch kontynentach przynosi wiele wyzwań.
Czekam na dalsze części! 🤩

Niestety nie dobrnęłam nawet do połowy. Zbyt infantylna i irytująca (jak dla mnie). Dwie pierwsze części były jeszcze akceptowalne, ale seria mogłaby zdecydowanie zakończyć się na nich.
Niemniej, na pewno ma swoich wielbicieli ;)

Bardzo lubię cykl o Lou Clark i jej perypetiach. Szczerze mówiąc ta część trylogii podobała mi się najbardziej. Czyta się lekko i szybko a uwagę zatrzymują nieoczekiwane zwroty akcji. Jojo Moyes w bardzo fajny sposób przekazuje emocje bohaterów na czytelników. Potrafi sprawić, że śmiejemy się razem z nimi i złościmy się wtedy, kiedy oni się denerwują. Autorka kreuje troche...

Dyskusje

3 944