Moje serce w dwóch światach

Patronat LC
Jojo Moyes Cykl: Lou Clark (tom 3)
literatura obyczajowa, romans 512 str.
Still Me
Data 1. wydania:
2018-01-23
Agnieszka Myśliwy, Nina Dzierżawska
Znak Literanova
literatura obyczajowa, romans
Nina Dzierżawska Agnieszka Myśliwy Jojo Moyes zanim się pojawiłeś kiedy odszedłeś romans

Still Me
Agnieszka Myśliwy, Nina Dzierżawska
Znak Literanova
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Oficjalna recenzja

Idąc za głosem serca, by odnaleźć siebie

23 Link do recenzji

Rewelacja! Krótko i na temat - polecam!

Fajna..

Przeczytałam wszystkie 3 tomy przygód Lou Clark. 1 tom rewelacja przez co miałam nieodpartą chęć sięgnąć po kolejne tomy. Niestety oba kolejne tomy przeczytałam, ale bez szczególnego zachwytu.

Historia bardzo ciekawa, ale zdecydowanie za długie opisy, przez co momentami czułam znużenie. Poza tym troszkę się zawiodłam bo ta książka nie wniosła nic nowego do całej serii, a szkoda bo potencjał był duży. Owszem książka wciąga, ale brakuje w niej akcji i czegoś co naprawdę potrafi zaskoczyć. Czuję lekki zawód.

Moim zdaniem najmniej porywająca część tej historii. Bardzo długie opisy, za mało akcji, uczuć itd. Wymęczyłam ją by poznać zakończenie...

Lekka książka na wieczór z gorącą herbatą. O miłości, samodzielności w wielkim świecie, determinacji i próbie czasu. Pozytywnie mnie zaskoczyła.

Myślę, że trzecie część ciekawsza od drugiej, a może po pierwszej każdy ułożył własne zakończenie? Polecam warto się dowiedzieć co dalej u naszej bohaterki.

Książka zdecydowanie w moim klimacie, pewnie jeszcze nie raz do niej wrócę. Aż by się chciało pójść na spacer do Central Parku i poczuć klimat tego miasta :)

Długo nie mogłam sięgnąć po tę książkę. I długo też nie mogłam przez nią przebrnąć. Jojo Moyes wraca z historia Lou. Jest to faktycznie uwieńczenie i zamknięcie jej losów, ale dla mnie trochę naciągane. Niestety muszę powiedzieć, że byli lepsi kandydaci do tytułu książki roku.

Nie umiem jednoznacznie określić czy mi się podobała czy nie... To co jest dla mnie ważne to fakt, że Lou odnalazła siebie...

Dyskusje