Sprzedawca marzeń

Okładka książki Sprzedawca marzeń Richard Paul Evans Patronat LC
Okładka książki Sprzedawca marzeń
Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Opowieści sprzedawcy marzeń (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Opowieści sprzedawcy marzeń (tom 1)
The Broken Road

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Początkowo myślałam, że nie zdołam przebrnąć - odrzucały mnie wystąpienia głównego bohatera na początku książki. Potem zagłębiamy się jednak w historię jego życia, dzięki czemu poczułam do niego sympatię i się nawet wciągnęłam w koleje jego życia.

Za mną już wszystkie trzy części "Opowieści..." Piękne i mądre nienachalną mądrością. Najbardziej chyba ujęło mnie ukazanie tej prawdy, że zmiana tego co ważne człowieku - jest procesem. Obfitującym w drobne, wydawałoby się nieistotne zdarzenia, refleksje, które jednak ostatecznie okazują się mieć znaczenie, zadanie do wykonania w naszym życiu. Bardzo krzepiące, niosące nadzieję powieści!

Czytałem te książkę jakieś 3 lata temu. Byłem wtedy ciężko chory i leżałem w szpitalu. BARDZO mi umiliła czas. Książka z przesłaniem. Jest w powieści również coś, dla fanów psychologii. Historia opowiada, że nie zawsze sukces oznacza szczęście. Mam kilka książek, które uważam za wybitne i ta jest jedną z nich.

Dobra opowieść, pełna życiowych treści ale nie ma w niej dobrych rad
Takiej książki potrzebowałam teraz i może dlatego polubiłam historię człowieka, który żyje ale nie istnieje w otaczającym świecie. Wyrwany z dotychczasowej normalności jest zagubiony i postanawia przebyć długą podróż do miejsca gdzie był szczęśliwy.
Pamięta to miejsce, pamięta ludzi, bardzo kocha i tęstni za tym co było. Cały czas ma nadzieję wrócić i naprawić błędy, które kiedyś popełnił. Czy mu się uda ?
Dowiem się czytając kolejne, dwie części.
Osobiście polecam

Dobra opowieść, pełna życiowych treści ale nie ma w niej dobrych rad
Pamięta to miejsce, pamięta ludzi, bardzo kocha i...

Przeczytałam jednym tchem, w ciągu paru godzin. Wciągająca opowieść o tym wszystkim co ma znaczenie w życiu a co nas zaślepia. Nie mogę się doczekać kolejnej części.

Nareszcie odpowiednie zdjęcie na okładce,nie harlequinowate.
Treść jak przystało na R.P.Evansa z głębokim przesłaniem.
Dobrze się czyta.Tekst prostolinijny z dużą ilością dialogów.
Historia z opowieści realnego życia. Kogoś.Czyjegoś. Polecam.

Nareszcie odpowiednie zdjęcie na okładce,nie harlequinowate.
Treść jak przystało na R.P.Evansa z głębokim przesłaniem.
Dobrze się czyta.Tekst prostolinijny z dużą ilością dialogów.
Historia z opowieści realnego życia. Kogoś.Czyjegoś. Polecam.

Piękna książka, która daje do myślenia. Piękne cytaty, z którymi człowiek może się utożsamiać. Kolejna książka tego autora, która mnie głęboko poruszyła.

Nic nie poradzę - 10 jak nic, bo uwielbiam książki R. P. Evansa! Po raz kolejny zabrał mnie w nostalgiczną i metaforyczną podróż po Stanach. To serią obok której nie można przejść obojętnie. Gorąco polecam, by wraz z Charliem Jamesem odbyć równocześnie podróż wgłąb siebie ... niesamowite przeżycie!

"Nie można zrozumieć końca,
jeśli się nie zna początku."

Wciągająca powieść mojego ulubionego autora.

"Nie można zrozumieć końca,
jeśli się nie zna początku."

Wciągająca powieść mojego ulubionego autora.