Sprzedawca marzeń

Patronat LC
Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Opowieści sprzedawcy marzeń (tom 1) literatura piękna
The Broken Road
Znak Literanova
The Broken Road
Opowieści sprzedawcy marzeń (tom 1)
literatura piękna
Hanna de Broekere

Wszystko wskazuje na to, że Richard Paul Evans to autor po którego książki w tym roku sięgnę najczęściej. Cóż poradzić mogę na to, że jego historie mnie poruszają i dostaję od nich to czego wymagam od dobrych książek?
Sprzedawcę marzeń chciałam przeczytać od pierwszej chwili po zapoznaniu się z opisem. Niestety najpierw przełożyłam tę książkę nie tam gdzie powinnam, by w...

lekka i przyjemna lektura

Cudowna i niezwykle mądra książka o przebaczeniu i dawaniu drugiej szansy. W życiu nigdy nie jest za późno na to aby wszystko zacząć od nowa. Dla mnie ta książka to rewelacja , mistrzostwo oraz arcydzieło.
Polecam

Na półkach: , , , ,

Książka bardzo ciekawa jest to opowieść wędrowca z drogi spotkanego przez Richarda który dostał drugą szansę od życia by stać się lepszym.
Opis dzieciństwa i przemocy wobec głównego bohatera przez Ojca oprawcę bardzo wciągający i ciekawie opowiedziany. Zycie Charlesa od początku nie było usłane różami zawsze miał pod górkę i gdy wybił się z nędzy i rozpaczy, stał się...

Bardzo słabe, takie płaskie i kiczowate.

Dałabym jedną gwiazdkę , ale tytuł jest bardzo ładny, więc dołożyłam gwiazdkę, i książka porusza ciekawy temat - treningi szkolenia osobistego., więc dołożyłam jeszcze jedną.

Główny bohater jest bezwzględnym oszustem, który dorabia się fortuny jako trener rozwoju osobistego. Świadomie opowiada ludziom bajki, bezwzględnie ich...

Czy pieniądze i sława dają szczęście, czy są tylko iluzją jego?

Sprzedawca marzeń to książka, w której główny bohater przeistoczył się z przysłowiowego zera do milionera. Dzięki osobom, które napotkał na swojej drodze, obserwacji ich i nabieraniu doświadczenia był w stanie być jeszcze lepszym od swoich nauczycieli. Miał wszystko sławę, pieniądze... Mogło się wydawać, co...

Niesamowite życie człowieka który żył w biedzie i osiągnął sukces finansowy. Jednak życiowo nie ułożyło mu się najlepiej.
Los dał mu jednak drugą szansę. Czy uda mu się naprawić to co zniszczył?

Uwielbiam autora i jego książki. Super :)

Książka ciekawa aczkolwiek mnie niezachwycila uważam ze w niej było za duzo opisów o dzieciństwie głównego bohatera. Tematyka tez była trudna ponieważ Charles był bity przez swojego ojca.

Książka, z której prawie każde zdanie jest głębokim cytatem. To jest jej wielka zaleta. Ciekawa kreacja głównego bohatera oraz zastanawiająca postać narratora. Sam autor książki, jest tez bohaterem trzecioplanowym w tej powieści.

Dyskusje

• 2018