Już bez bicia? Spór o klapsa

Anna Golus Wydawnictwo: E-bookowo poradniki dla rodziców
E-bookowo
poradniki dla rodziców
2012-05-04

Wyjątkowo ważna i cenna książka, tak samo jak wiele innych publikacji Autorki. Już sam spis treści, przekonuje, że temat został potraktowany poważnie. Przykre jest natomiast, że ta książka, nie stała się hitem, że te tematy wciąż znajdują się gdzieś na marginesie w świadomości naszego społeczeństwa.
A przecież to jak traktowane są dzieci, jest najważniejsze.

Przeczytałam...

Zgadzam się z każdym słowem napisanym przez Autorkę! Wszystkie przedstawione w książce poradniki bicia dzieci napawają mnie autentycznym przerażeniem i złością... Jak można polecać takie metody? Mamy XXI wiek! Najgorsze jest zdecydowanie to, że niedoświadczeni rodzice łykają te bzdury bez mrugnięcia okiem i w efekcie n i s z c z ą osoby, którymi powinni się przecież...

• Najwyższa półka
  • Arcydzieło