Facebook. Oblicza i dylematy

Okładka książki Facebook. Oblicza i dylematy
Jan Kreft Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2018-04-11
2018-04-11
facebook fenomen platforma

Ciekawa zawartość, która dość szczegółowo przybliża zagadnienia jak social media działają w różnych aspektach naszego życia. Dobra pozycja do porównania jak rozwijało się to w roku 2016 i jakie było myślenie na tamten czas, a jak wygląda to obecnie i do czego zmierza dalej.

• 2018
  • ChcęEbooka