Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.90 zł

W stronę przyszłości

Anne Jacobs Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: W cieniu tajemnic (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Das Erbe der Tuchvilla
Prószyński i S-ka
Das Erbe der Tuchvilla
W cieniu tajemnic (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Ewelina Twardoch-Raś

Rewelacja. Bardzo lubię czytać takie sagi. Każdy tom był dla mnie wyjątkowy i zaskakujący. Przeczytałem wszystkie z przyjemnością i jestem zachwycony.
Polecam

Trochę zbyt ckliwe i momentami nieco melodramatyczne, ale to chyba najlepsza część z całego cyklu. Wiecej tu nieoczekiwanych wydarzeń, zaskakujących zwrotów akcji, a i bohaterowie nie są tak mdli, jak w poprzednich książkach.

Bardzo dobrze napisana powieść obyczajowa z wątkami historycznymi. Trzecia, zarazem ostatnia część, nie ustępuje w niczym dwóm poprzednim tomom. Całość doceniam przede wszystkim za dobrze poprowadzoną, wielowątkową, wielopłaszczyznową akcję.
Duży plus za dopracowane charakterystyki postaci. Żaden bohater, nawet ten marginalny, nie jest przypadkowy. Każdy ma swoje...

Tom trzeci jest kontynuacją bestsellerowej niemieckiej sagi rodzinnej. Czytelnik poznaje dalsze losy mieszkańców posiadłości bogatej rodziny przemysłowców Melzerów z Augsburga oraz osób z nimi związanych, w szczególności ich służby .
Akcja powieści toczy się po zakończeniu pierwszej wojny światowej , w okresie kiedy ziemie należące do państwa niemieckiego utworzyły...

Ostatnia książka trylogii nie ustępuje w niczym poprzednim częściom...polecam.

• 2018
  • 2020
  • Ebooki
  • 2020
  • Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki W stronę przyszłości