Seks i inne przykrości

Joanna Fabicka Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Rudolf Gąbczak (tom 3) literatura piękna
2017-03-12
2005-01-01
W.A.B.
powieść polska
Rudolf Gąbczak (tom 3)
literatura piękna
2017-03-12
powieść polska

Polecam! Polecam, żeby się oderwać, zrelaksować i pośmiać po ciężkim dniu. Mi ta książka dobrze zrobiła! 😜

W pełni władz umysłowych daje tej książce maksymalną ocenę z możliwych, za rozdział o świętach Bożego Narodzenia. Ten fragment pokazał cały talent i wrażliwość autorki. Brawo!
Trzecia książka o przygodach Rudolfa Gąbczaka trzyma poziom wcześniejszych części. Uśmiałam się do łez. Nastolatek jest z niego niecodzienny, krytycznie nastawiony do świata i nie bójmy się tego...

Ach, Rudolf Gąbczak... Idealny towarzysz leniwych wieczorów, kiedy człowiek chce tylko jednego: wyluzować się. Mimo że to młodzieżówka, ja czytam cykl Fabickiej z przyjemnością i dobrze się przy tym bawię.

Trzecia książka z serii o Rudolfie-najinteligentniejsza i najśmieszniejsza.

Książka jest świetna, po pierwsze bo bohaterem jest chłopak, po drugie bo to taka parodia składająca się z różnych śmiesznych scen. Czytałam ją mając 16 lat i od tej pory zaczęłam sama pisać a nawet wydałam swoją książkę Przystojny jestem, a ona mnie nie chce, w formie pamiętnika dla odmiany o szkolnej casanovie.

Książka przyciągnęła mnie (jak chyba i sporą rzeszę czytelników) kontrowersyjnym tytułem. Literaturę młodzieżową czytam bardzo sporadycznie, ale czasem można się pośmiać. Tak i w tej książce. W pewnym momencie płakałam rzewnymi łzami...
I to jest jedyny plus tej książki.

Jedyny. Bo i fabuła fatalna, i dość dziwaczny opis dojrzewania bohatera... Niestety nie dla...

Kolejne śmieszne przygody Rudolfa. Najważniejsze, że śmieszne.

A tutaj nastoletnie problemy opisuje nastolatek :) Chłopakowi trafiają się rożne przygody, które traktuje jako życiowe katastrofy.
Uwaga! Opowieść bardzo humorystyczna! :D

Kolejna część i oczywiście się nie zawiodłam - czytanie tej serii to dobra zabawa :)

Autorka trzyma poziom :)
Książka pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości i miło spędzić czas.

• Chcę w prezencie
  • Młodzieżowe