Świńskim truchtem

Joanna Fabicka Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Rudolf Gąbczak (tom 2) literatura piękna
2017-02-12
2004-01-01
W.A.B.
powieść polska
Rudolf Gąbczak (tom 2)
literatura piękna
2017-02-12
powieść polska

Momentami śmieszna, jednak chwilami ...jakby książkę pisało dwie osoby. Nie wiem czy jest dobra, choć zła - to za mocne słowo. Nie odradzam, ale również nie polecam.

Za młodu spędziłam wiele godzin płacząc ze śmiechu nad tą serią. Polecam każdemu chcacemu sie rozerwać i oderwać od szarej codzienności .

O rany, mam wrażenie, że to jest nawet lepsze od "Szalonego życia Rudolfa", tak się naśmiałam. Idealna książka, jeśli się człowiek chce wyluzować.

Rewelacyjna! Zabawna, pełna błyskotliwych metafor i zabawnych treści. Jako bardzo dorosła matka, dorosłych dzieci przeczytałam i miałam ubaw niesamowity!

Urocza, pełna ciepła z dużą dawką humoru historia sympatycznego,fajnego "Szalonego Rudolfa"...choć już nie jestem nastolatką to bardzo chętnie wzięłam się zaczytanie tej ciekawej, zabawnej książki.
Opowieść mądra,pouczająca...a także śmieszna śmiałam się do rozpuku ubaw po pachy miałam.
W każdym wieku można sięgnąć i przeczytać tę książkę, bo bardzo przyjemnie się czyta....

Kolejna część przygód szalonego Rudolfa i jego zwariowanej rodziny. Świetna rozrywka dla młodszych i starszych czytelników. Zabawna opowieść, która poprawia humor, a także samoocenę (kiedy porównamy się chociażby z tytułowym Rudolfem). Pełna śmiesznych zwrotów akcji i zabawnych powiedzonek.

Śmieszna książka, przy której naprawdę można się dobrze bawić. Nie tylko główny bohater jest komiczny, ale i całe jego otoczenie, a autorka opisuje wszystko w przystępnej formie pamiętnika. Nie tak dobre, jak pierwsza część, ale i tak daje radę.

Druga część niesamowitych przygód Rudolfa i jego zwariowanej rodzinki jest o niebo lepsza od pierwszej. Podobały mi się zarówno trafne życiowe obserwacje głównego bohatera, jak i dużo większa dawka błyskotliwego humoru. Mam nadzieję, że część trzecia będzie jeszcze lepsza:)

Chciałam poczytać coś i przy czym można się pośmiać. I w tej książce to znalazłam. Mimo, że przeznaczona jest dla młodzieży nawet starsi mogą pękać, ze śmiechu w pewnych momentach. A swoją drogą biedny ten Rudolf, mieć taką rodzinę, chyba każdy byłby na środkach antydepresyjnych.

Kolejna opowieść o perypetiach nastoletniego Rudolfa i jego "zmagania z życiem" ;)
Zabawne, zabawne i jeszcze raz zabawne :)

1 145
  • Literatura polska