Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej

Okładka książki Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej Filip Kowarski
Okładka książki Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej
Filip Kowarski Wydawnictwo: wydano nakładem autora biznes, finanse
biznes, finanse
wydano nakładem autora
2017-01-01
2017-01-01

Okładka książki Biblia Nieruchomości Filip Kowarski, Grzegorz Kusz, Wojciech Orzechowski, Daniel Siwiec, Ronald Szczepankiewicz, Wojciech Woźniczka
Biblia Nieruch... Filip Kowarski, Grz...

Myślę, że jak dla laika w sam raz. Jeśli ktoś planuje kupić mieszkanie dla siebie lub pod inwestycje, jest m.in. kilka ciekawych porad na co warto zwrócić uwagę przy zakupie.

Książka "Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej" to pozycja niezbędna w każdej biblioteczce zarówno poczatkującego jak i doświadczonego inwestora w nieruchomości. Napisana przystępnym i lekkim językiem, stanowi świetny poradnik dla osoby rozpoczynającej inwestowanie w nieruchomości, a tych którzy już mają za sobą pierwsze kroki w tej dziedzinie, utwierdza w przekonaniu, że to co robią, robią prawidłowo. Masa ciekawych rad i podpowiedzi, opisów sytuacji oraz porad jak zaoszczędzić czas, energię i pieniądze w inwestowaniu mieszkaniowym. Polecam gorąco i czekam na więcej !

Książka jest bardzo mała i droga w stosunku do rozmiarów. Merytorycznej wiedzy w niej jak na lekarstwo. Więcej można się dowiedzieć po przeczytaniu paru internetowych artykułów w tym temacie. Autor co chwilę zachęca w niej do dokształcania się, a zaraz potem podaje propozycje płatnych szkoleń swoich lub swoich znajomych. Książka jest w gruncie rzeczy ulotką reklamową reklamującą autora, stronę internetową autora i szkolenia kumpli autora. Ulotką, za którą słono się płaci, traci czas na czytanie i nie otrzymuje prawie żadnej wiedzy.

Książka bardzo lekka, mało w niej konkretnej wiedzy. Rady hmm niektóre mało poważne - "obejrzyj czy sąsiedzi mają wycieraczki.."

Można przeczytać.
Parę konretów ale dość krótka i sporo naganiania na szkolenia i swój portal.
Można wyczuć pozytywną energię autora i fajnie bo można się tym zarazić ale wydaje mi się, że trochę bezkrytycznie podchodzi do nieruchomości, które też mają swoje ryzyka (co doskonale widać od marca 2020).
Z całym szacunkiem ale stwierdzenia typu "ceny nieruchomości nigdy nie spadną" brzmią niepoważnie.

Można przeczytać.
Parę konretów ale dość krótka i sporo naganiania na szkolenia i swój portal.
Z całym szacunkiem ale stwierdzenia typu "ceny nieruchomości nigdy nie...

Mało w książce merytorycznej wiedzy. Autor usilnie próbuje skierować czytelnika na płatne, drogie szkolenia , które sam organizuje i prowadzi.

Kupiona na evencie za całe 10 złotych. W książce nie ma nic odkrywczego.

Kupiona na evencie za całe 10 złotych. W książce nie ma nic odkrywczego.

Świetne kompendium wiedzy nt. nieruchomości. Faktem jest, że żaden temat nie jest rozwinięty za bardzo - ale czego się spodziewać po tak krótkiej książce traktującej o rozległym temacie, jakim jest inwestowanie w nieruchomości. Inspiruje, daje do myślenia i przede wszystkim przedstawia gotowe rozwiązania i pomysły. Godna polecenia - dla chcących zacząć inwestować, ale także dla każdego kto kiedyś myśli o zakupie mieszkania na własność.

Na prawdę książka pełna wiedzy!

Na prawdę książka pełna wiedzy!

• Nieruchomości
  • Do kupienia
  • Chcę kupić
  • Temp

Dodaj cytat z książki Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej