Mroczna toń

Okładka książki Mroczna toń
Robert Bryndza Wydawnictwo: Filia Cykl: DCI Erika Foster (tom 3) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2016-10-26
Emilia Skowrońska
Emilia Skowrońska

Seria książek wciąga. Poza kryminałem, fajną akcja i chęcią dowiedzenia się "więcej i więcej", wciągają też losy głównej bohaterki. Przeczytałam całą serię i myślę że warto po nią sięgnąć.

Równie ciekawa fabuła, pokręcona intryga wydaje się być nie do rozwiązania, a jednak udaje się to Erice - kolejny sukces. Rozwiązanie zaskakujące. Muszę jednak odpocząć od cyklu, choć wrócę do niego niedługo z chęcią.

Kolejne moje spotkanie z panem Bryndzą i jego główną śledczą, Eriką Foster. Erika znowu stała się trochę bardziej "ludzka", już nie wrzeszczy na wszystko i na wszystkich (tylko na niektórych i tylko czasami), ale i tak dostaje to co chce. Na zasadzie jak mnie wyrzucą drzwiami, wejdę oknem. Wciąż też bardzo tęskni za nieżyjącym mężem. Chociaż tutaj, to nie bardzo wiem, czy...

Książka wciągnęła mnie od początku do końca, nie było nudno a i życie prywatne Eryki rusza również ciut do przodu .POLECAM

Tylko minimalnie słabsza pozycja od poprzednich części. Warta przeczytania.

Ten tom wgniata w fotel, nie dośc że temat mnie bardzo dotknął (mam córkę w wieku 5 lat...), to jeszcze problemy Eriki i jej strach przed życiem, normalnie MEGA, myślę, że to najlepszy tom z całej jak dotychczas serii.

1964

Dawno nie czytałem tak wciągającego i ciekawego kryminału, z domieszką obyczaju. Nie chcę pisać o treści, ale zdecydowanie polecam. Książka świetnie poprowadzona, z zaskakującym zakończeniem, z interesującymi bohaterami. Super!

Dość przeciętny kryminał. Zaczyna się ciekawie, ale później akcja się wlecze, nikt nic nie wie, większość rzeczy dzieje się za sprawą przypadku. Erika - twarda glina, która nie wie co to uśmiech, jest płytką postacią, która... nic nie wie. Zresztą dokładny jej opis podany jest w książce "czasem geniusz, czasem wybitna tępota" - choć głównie to drugie. Większość jej czynów...

naprawdę szybko mi się to czytało i przez całą książkę ciężko było samemu rozwiązać zagadkę, co oczywiście jest na plus

Ponad ćwierć wieku temu zaginęła mała dziewczyna, po 26 latach w kamieniołomie znaleziono jej szczątki. Erika Foster pragnie rozwiązać tajemniczą zagadkę i odkryć co wydarzyło się wiele lat temu.
Zakończenie całkowicie mnie zaskoczyło. Przyznaję, ani przez chwilę nie domyślałam się co tak naprawdę skrywała przeszłość.

• 2018
  • 2019