Czerwony Parasol

kryminał, sensacja, thriller
Initium
2018-01-19
2016-01-01
literatura polska manipulacja Moskwa powieść sensacyjna rodzina samotność służby specjalne tajny wywiad wyścig z czasem zabójstwo zemsta

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Oficjalne recenzje i

James Bond w wystrzępionych szortach

680 276 59

Mam wrażenie, że autor chciał w jednej książce zawrzeć kilka gatunków… z miernym skutkiem. Wątek romantyczny jest aż niewiarygodny, przepełniony słodyczą i latającymi amorkami. Początek książki totalnie dla mnie niezrozumiały i ciężki, już w połowie książki zapomniałam o czym był… Mało brakowało, a nie dokończyłabym tej książki… Powieść bez emocji, bez wielkiego wow. Totalnie nie mój klimat.

W odróżnieniu od "BOHATERA" BARDZO DOBRA KSIĄŻKA KLASY"B"

W odróżnieniu od "BOHATERA" BARDZO DOBRA KSIĄŻKA KLASY"B"

Bardzo dobra książka.
Polecam !

Bardzo dobra książka.
Polecam !

Siedemnastolatka zostaje w świecie sensacji, agentów i wywiadów kolejną Nikitą, i radzi sobie jak stary doświadczony wyjadacz. Różni ją od tamtej, że nie można jej określić mianem zimnego, profesjonalnego zabójcy (choć gdy sytuacja wymaga waha się nienadmierne) ale wobec jej inteligencji, sprytu, wyobraźni i fantazji, jak trzeba też determinacji i bezwzględności, w tej historii jej prześladowcy a później przeciwnicy właściwie nie maja szans.
Pamiętając o umowności takich opowieści - czyta się dobrze, z zainteresowaniem i przyjemnością.

Świetnie się czyta. Historia młodej dziewczyny,która została wplątana w aferę szpiegowską. Na szczęście trafia pod opiekę organizacji, z której pomocą udaje się jej zrealizować plan.

To podobno bardzo brutalna książka .Gdzie ,w którym momencie. Dla mnie to dobra książka.Ale nie ma tu nic strasznego.
Akcja w Japonii najlepsza.

Akcja w Japonii najlepsza.

Jakby nie dobry warsztat pisarski, to ksiązka byłaby słaba. Czyta się szybko, płynnie, ale fabuła ... science fiction. Nastolatka bez doświadczenia ogrywająca najlepsze wywiady świata :-) Ok, raz się udało, ale kilka razy...
Czerwony parasol nie interesuje się tym co ona wywozi z kraju, nie próbuje tym zawładnąć, ot, pomagają z dobroci serca. Itd itd itd

Nie jestem fanką książek szpiegowskich jednakże doceniam warsztat i pomysł. Dość szybka lektura jednakże miejscami trochę naiwna mam na myśli wątek romantyczny. Ogółem miło spędzony czas.

Wysłuchane jako audiobook
8/10 dla książki. Szczególnie podobało mi sie jak bohaterka umieszcza depozyty (i opis jak działa depozyt)
7/10 lektor (Sebastian Misiuk)

Wysłuchane jako audiobook
7/10 lektor (Sebastian Misiuk)

Bardzo dobra szpiegowska książka. Ciekawa. wciągająca fabuła. Było to moje pierwsze spotkania z Wiktorem Mrokiem i na pewno sięgnę po Jego kolejną powieść,

• 2018
  • 2019