Panda i mądrości zen

Zen Socks
literatura piękna
9788380571921
Daria Kuczyńska-Szymala

Jaka to jest uczta dla oczu. Te ilustracje są przepiękne! Po prostu wymiatają.

Leo i Molly wprowadzają się do nowego domu a ich sąsiadem zostaje pan Tafla, czyli niesamowicie mądra panda. Jakie losy spotkają tę trójkę? Czego się od siebie nawzajem nauczą?

Piękna, pouczająca historia o dobroci, współczuciu, wierze w siebie i cierpliwości.

"Ktoś, komu tak bardzo się...

Minimów treści, maksimum przekazu.

„Panda i mądrości zen” to najnowsza książka Jona J Mutha, w której występuje oczywiście ukochana przez czytelników panda o imieniu Tafla. Autor w zgrabny sposób łączy skłaniające do przemyśleń, proste opowieści w duchu zen z dziecięcym światem, problemami, rozterkami, okraszając całość cudownymi ilustracjami wykonanymi w technice akwareli i tuszu. Każda strona tej uroczej i...

• Dla dzieci
  • Książki do kupienia
  • Dzieciowa
  • Dziecionkowe
  • Chcę w prezencie
  • Dzieci
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Panda i mądrości zen