Kup teraz - 6 ofert w cenie od 139.30 zł do 169.99 zł

J. M. DeMatteisJon J. Muth Wydawnictwo: Mucha Comics komiksy
Mucha Comics
komiksy
2021-04-15

Historia mlodego chlopca, ktory podrozuje po wszechwiescie, poznaje rozne planety, roznych ludzi (albo raczej rozne istoty).
Chlopiec nie podrozuje sam, jego towarzyszem jest pewien mocno owlosiony osobnik, ktory jest gburowaty, niesympatyczny i chcialby tylko oddawac sie rozpuscie.
Przygody jakie ma w swej podrozy Moonshadow, ksztaltuja jego charakter, "ucza" zycia,...

• Komiksy
  • 2021 Komiksy
  • KOM
  • Chcę przeczytać - komiksy
  • W mieszkaniu
  • Czekają na półce

Dodaj cytat z książki Moonshadow