Co kryje tajski uśmiech?

Piotr Druzgała Wydawnictwo: Wydawnictwo Asian Century literatura podróżnicza
Wydawnictwo Asian Century
literatura podróżnicza
2017-10-08

Tajlandia bez pudru tak często spotykanego w przewodnikach. Dla wszystkich, którzy pragną poznać kulturę Tajlandii dogłębnie - lektura obowiązkowa. Piotr od lat mieszka w Tajlandii więc jest w stanie przedstawić perspektywę z zupełnie innej strony niż osoba która odwiedzała ten kraj wielokrotnie, ale tylko jako turysta. Kocham Tajlandię, a ta książka pozwoliła mi na szersze...

Na plus - świetna znajomość kraju (to się czuje!); na minus - trochę zbyt luźny język w kilku fragmentach i zbyt częste operowanie stereotypami

Dużo ciekawych i mało znanych informacji o Tajlandii. Literacko nie oceniam.

Polecam książkę osobom, które w najbliższym czasie planują wyjazd do Tajlandii :)

• Azja Południowo-Wschodnia
  • Chcę w prezencie
  • 2019
  • 01. Reportaż
  • Podróże
  • Książka o każdym kraju

Dodaj cytat z książki Co kryje tajski uśmiech?