Przykuci do Biurka. Poradnik dla przepracowanych

Okładka książki Przykuci do Biurka. Poradnik dla przepracowanych
Bryan E. Robinson Wydawnictwo: PARIO nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Chained to the Desk
PARIO
2017-02-28
2017-02-28
Mateusz Jastrzębski
uzależnienie uzależnienie od pracy przepracowanie spracowanie nadmiar pracy zapracowanie uzależnienie od pracy pracoholizm stres w pracy wypalenie zawodowe stres dorosłe dzieci alkoholików

Okładka książki Pomoc psychologiczna dla dzieci alkoholików. J. Lyn Rhoden, Bryan E. Robinson
Ocena 7,0
Pomoc psycholo... J. Lyn Rhoden, Brya...