Przykuci do Biurka. Poradnik dla przepracowanych

Bryan E. Robinson Wydawnictwo: PARIO nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Chained to the Desk
Mateusz Jastrzębski
PARIO
uzależnienie uzależnienie od pracy przepracowanie spracowanie nadmiar pracy zapracowanie uzależnienie od pracy pracoholizm stres w pracy wypalenie zawodowe stres dorosłe dzieci alkoholików
Chained to the Desk
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Mateusz Jastrzębski

Okładka książki Pomoc psychologiczna dla dzieci alkoholików. J. Lyn Rhoden, Bryan E. Robinson
7,0
Pomoc psycholo... J. Lyn Rhoden, Brya...