Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 - Motywacja i uczenie się

Okładka książki Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 - Motywacja i uczenie się
Robert L. JohnsonPhilip G. Zimbardo Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Psychologia. Kluczowe koncepcje nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychologia. Kluczowe koncepcje
Wydawnictwo Naukowe PWN
2017-10-13
2017-10-13
9788301195540
psychologia Zimbardo podstawy psychologii motywacja nauka jak się uczyć uczenie się

Okładka książki Zimbardo w rozmowie z Danielem Hartwigiem Daniel Hartwig, Philip G. Zimbardo
Ocena 7,0
Zimbardo w roz... Daniel Hartwig, Phi...
Okładka książki Żyj lepiej, kochaj mądrzej Rosemary Sword, Philip G. Zimbardo
Ocena 5,6
Żyj lepiej, ko... Rosemary Sword, Phi...
Okładka książki Gdzie ci mężczyźni? Nikita D. Coulombe, Philip G. Zimbardo
Ocena 6,6
Gdzie ci mężcz... Nikita D. Coulombe,...
Okładka książki Siła czasu Richard M. Sword, Rosemary K.M. Sword, Philip G. Zimbardo
Ocena 7,0
Siła czasu Richard M. Sword, R...
Okładka książki Siła czasu / Paradoks czasu Richard M. Sword, Rosemary K.M. Sword, Philip G. Zimbardo
Ocena 0,0
Siła czasu / P... Richard M. Sword, R...

więcej Więcej

Wszystkie części od początku zdają sie być napisane w ten sam sposób, mają jeden cel - otworzyć oczy (oczywiście jeżeli mówimy o kimś kto czyta podstawy psychologii rekreacyjnie a nie w celu nauki na egzamin) i to też zdaję się sprawdzać, gratulacje dla zimbarda, johnsona i mccan za ten dobry cykl

Rewelacyjna książka, dla każdego kto się interesuje psychologią oraz adeptów psychologii. Napisana zrozumiałym językiem oparta na wielu przykładach życia, eksperymentach.
Polecam

Pięciotomowe dzieło prof. Zimbardo prezentuje tematykę psychologii w bardzo przystępny sposób. Może być ona podręcznikiem dla studentów psychologii jak również osób zainteresowanych zagadnieniami psychologicznymi

Dużo świetnej wiedzy w przystępnej formie. Zmusza do refleksji i poszerza horyzonty. Jak najbardziej warto chapnąć.

Dobra książka dla studentów i dla osób chcących poznać ludzki umysł:)

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • 2012
  • Psychologia
  • Kognitywistyka

Dodaj cytat z książki Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 2 - Motywacja i uczenie się