Kup teraz - 9 ofert w cenie od 6.99 zł do 19.99 zł

Miłość przyjaźń prawda tajemnica rodzina
Zła Miłość
literatura piękna
Miłość przyjaźń prawda tajemnica rodzina

Według mnie super historia, krótka i treściwa new adoult, która ukazuje nam, że złość, nienawiść i ucieczka nie są dobrym wyborem w życiu, które potrafi nas kopać ale należy się podnieść i iść dalej.

Życie studenckie. Dwoje ludzi, których połączyło uczucie, jednak czy powinni być razem - to inna kwestia. Sama nie wiem, co o tym myśleć... Na pewno zdobyli moją sympatię i cierpiałam z nimi.
Szybko przeczytałam, trochę denerwowały mnie błędy w druku.
Książka opowiada o: sile uczuć, ich wpływie na życie, trudnych wyborach, walce z wiatrakami, grze pozorów, zagubieniu, ...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka, szybko się czytało. Dość krótka.

Lekka przyjemna książka. Miłość ona zakochana w nim, on zakochany w niej, a jednak cos go powstrzymuje przed związaniem sie z nia.

Dno, trochę mułu i wodorostów.
Jakie to było złe...
Wydawanie takich rzeczy powinno być karalne, a za czytanie należy się szkodliwe.

1913

Zła miłość od dłuższego czasu była już na mojej liście do przeczytania. Jak tylko znalazłam wolny czas postanowiłam się za nią zabrać.

Nad jej fabuła nie będę się rozpisywać. Zdecydowanie nie trafiłam z nią. Mocno przewidywalna jak i irracjonalne podejście bohaterów denerwowało z każdą stroną bardziej.
Doczytałam do końca i zakończenie również nie zaskoczyło mnie niczym -...

polecam warto

Bardzo przyjemna książka choć może nieco za krótka.
Jest tu wszystko: bohaterowie którzy dają się polubić, historia o miłości z małym dramatem w tle. Polecam jako lekturę na wieczór lub leniwe popołudnie 😉

Przeciętna i przewidwalna książka. Przeczytalam do końca żeby mieć ją z głowy.

Krótka historia zakochanej pary, która z pewnego powodu nie może być ze sobą. Czyta się bardzo szybko, natomiast sam pomysł na całą książkę jest banalny, niezrozumiały wręcz dziwny :(

• 2019
  • 2019