Zła miłość

Zła Miłość
E-bookowo
2018-12-10
2018-12-10
Miłość przyjaźń prawda tajemnica rodzina

Super książka ❤️

Super książka ❤️

Życie studenckie. Dwoje ludzi, których połączyło uczucie, jednak czy powinni być razem - to inna kwestia. Sama nie wiem, co o tym myśleć... Na pewno zdobyli moją sympatię i cierpiałam z nimi.
Szybko przeczytałam, trochę denerwowały mnie błędy w druku.
Książka opowiada o: sile uczuć, ich wpływie na życie, trudnych wyborach, walce z wiatrakami, grze pozorów, zagubieniu, problemach rodzinnych (śmierć osoby bliskiej, rozwód rodziców i ich nowe rodziny, bunt nastolatków),rodzinach patchworkowych i nieraz dziwnych relacjach między jej członkami (problem kazirodztwa). Zawiera ciekawe przedstawienie grupy - toczących się w niej walk i gry pozorów.

Szybko przeczytałam, trochę denerwowały mnie błędy w druku.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka, szybko się czytało. Dość krótka.

Lekka, szybko się czytało. Dość krótka.

Zła miłość od dłuższego czasu była już na mojej liście do przeczytania. Jak tylko znalazłam wolny czas postanowiłam się za nią zabrać.

Nad jej fabuła nie będę się rozpisywać. Zdecydowanie nie trafiłam z nią. Mocno przewidywalna jak i irracjonalne podejście bohaterów denerwowało z każdą stroną bardziej.
Doczytałam do końca i zakończenie również nie zaskoczyło mnie niczym - niestety.
Ostatni minus i największy - literówki. Spokojnie kilkanaście ich wyłapałam.

Doczytałam do końca i zakończenie również nie zaskoczyło mnie niczym -...

Bardzo przyjemna książka choć może nieco za krótka.
Jest tu wszystko: bohaterowie którzy dają się polubić, historia o miłości z małym dramatem w tle. Polecam jako lekturę na wieczór lub leniwe popołudnie 😉

Bardzo przyjemna książka choć może nieco za krótka.

polecam warto

polecam warto

Dno, trochę mułu i wodorostów.
Jakie to było złe...
Wydawanie takich rzeczy powinno być karalne, a za czytanie należy się szkodliwe.

Dno, trochę mułu i wodorostów.
Jakie to było złe...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka przyjemna książka. Miłość ona zakochana w nim, on zakochany w niej, a jednak cos go powstrzymuje przed związaniem sie z nia.

Według mnie super historia, krótka i treściwa new adoult, która ukazuje nam, że złość, nienawiść i ucieczka nie są dobrym wyborem w życiu, które potrafi nas kopać ale należy się podnieść i iść dalej.

Szybka książka a historia ciekawa - w głowie przed końcem kilka pomysłów "dlaczego?" Dean odtrąca Cassie.
Czyta się bardzo fajnie i nie jest na siłę przedłużana :)
polecam na zimowy wieczór.

Czyta się bardzo fajnie i nie jest na siłę przedłużana :)
polecam na zimowy wieczór.