Zła miłość

Zła Miłość
literatura piękna
Miłość przyjaźń prawda tajemnica rodzina

polecam warto

Bardzo przyjemna książka choć może nieco za krótka.
Jest tu wszystko: bohaterowie którzy dają się polubić, historia o miłości z małym dramatem w tle. Polecam jako lekturę na wieczór lub leniwe popołudnie 😉

Przeciętna i przewidwalna książka. Przeczytalam do końca żeby mieć ją z głowy.

Krótka historia zakochanej pary, która z pewnego powodu nie może być ze sobą. Czyta się bardzo szybko, natomiast sam pomysł na całą książkę jest banalny, niezrozumiały wręcz dziwny :(

Na półkach: , , , , ,

Do książek polskich autorów podchodzę zawsze z lekką obawą.
Tak dziwnej książki to już dawno nie udało mi się przeczytać.
Momentami miałam ochotę udusić Cassie.
Książka w niektórych miejscach jest niedopracowana, a także akcja jest strasznie szybka w niej.
Mam wrażenie że zakończenie pisane było na kolanie.
Nie jest to książka najwyższych lotów.

Jak już wiele razy powtarzałam, autorka skradła moje serce książka Breaking Rules Gra rozpoczęta 🥰 postanowiłam kupić kolejna książkę Samanty z czystej ciekawości czy inne jej dzieła też mnie zachwyca 😁
I nie zawiodłam się 💞💕
Przeczytałam ją w parę godzin 😱
Wciągająca, lekka i przyjemna historia dwojga młodych ludzi.
On jej pragnie ale coś nie pozwala mu z nią być, bo...

Całkiem przyjemnie się czytało.

Książka przypadła mi do gustu. Polecam tą książkę jest lekka, odpreżająca z nutką tajemnicy a tym bardziej pozostawia w napięciu do ostatnich stron. Polecam

Nie sądziłam, że kiedyś przeczytam książkę, którą uznam za tak złą i szkodliwą, że stwierdzę, że szkoda na nią drzew. Nigdy nie mów nigdy.
Jeszcze nie trafiłam na książkę, w której ze świecą szukać zdania bez błędu. Powtórzenia, stylistyka, gramatyka - czytanie tego było drogą przez mękę. Zachowania bohaterów - absurdalne do granic możliwości (zwłaszcza zakończenie i pomysł...

"Ludzi nie powinno się oceniać tak, jak książek po okładce. Czasem można się pomylić do tego, co kryje się w środku. Dostrzegamy zawartość dopiero wtedy, kiedy zagłębimy się w lekturę. Jesteśmy jak powieść. Każdy z nas ma swoją, ale nie każdy pozwoli, by ktoś ją przeczytał."

Już bardzo dawno miałam napisać o niej opinię, ale powtórzę się niestety po raz kolejny,...

• 2019
  • 2019