Vocabulary Related to the Technological and Scientific Development of the 20th century in the Tajik Language on the Basis of the World Wide Web

Tomasz Gacek Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
Data 1. wydania:
angielski
Księgarnia Akademicka
Język tadżycki Język perski Języki irańskie Językoznawstwo Języki indoirańskie Tadżykistan
językoznawstwo, nauka o literaturze
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Politeja. Vol. 44. Human Values in Intercultural Space (2016) Marcin Brocki, Rahul Peter Das, Andrzej Dudek (rosjoznawstwo), Leon Dyczewski, Tomasz Gacek, Łukasz Gacek, Sylwia Jaskuła, Beata Klocek Di Biasio, Leszek Korporowicz, Hubert Królikowski, Tadeusz Paleczny, Dorota Rudnicka-Kassem, Margaret J. Secombe, Paweł Siwiec, Bogdan Szlachta, Tobiasz Targosz, Józef Łucyszyn
0,0
Politeja. Vol.... Marcin Brocki, Rahu...
Okładka książki Miscellanea Eurasiatica Cracoviensia. Understanding Eurasia Sławomir Cieślikowski, Tomasz Gacek, Cezary Galewicz, Artur Kaczor, Robert Krzyżanowski, Oleksandra Matyukhina, Marek Jan Olbrycht, Barbara Ostafin, Barbara Podolak, Tomasz Polański, Jadwiga Pstrusińska, Karolina Rakowiecka-Asgari, Marcin Rzepka, Szymon Skalski, Lidia Sudyka, Sylwia Surdykowska, Katarzyna Tułak, Hanna Urbańska, Robert S. Wójcikowski, Grażyna Zając
0,0
Miscellanea Eu... Sławomir Cieślikows...