Świąteczne marzenie

Amanda Prowse Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Christmas for One
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawnictwo Kobiece
Boże Narodzenie literatura angielska odmiana losu romans spotkanie szczęście uczucie Wigilia
Christmas for One
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Romans bożonarodzeniowy

7 Link do recenzji

Bardzo mi się podobała ta książka :) Może z początku trochę opornie mi szło, ale potem wciągnęłam się na całego, zresztą w taką fajną i świąteczną historię kto by się nie wciągnął ;) Nawet przeżywałam wszystko razem z Meg, tak mnie pochłonęła ta książka ;)

Książka ze świętami w tle-uwielbiam

Bardzo przeciętna i naiwna opowieść.
Tak jak uwielbiam romanse, to tak samo nie cierpię takich z totalnie nierealną fabułą.
Nowy Jork - dokładnie sam Manhattan!
Ileż tam jest ludzi i jak można na kawie, gdzie tam każdy na mieście pije kawę, zakochać się w przelocie(!) w gościu z którym następnego dnia ma się umówione służbowe spotkanie!?
Nie kupuję takiego kitu.
Dlatego...

Piękna książka o tym że miłość można znaleźć niespodziewanie na drugim końcu świata.

Lekka i przyjemna książka na grudniowe wieczory. Co prawda wolę świąteczne książki w nieco innym klimacie, ale nie było źle. Dobrze się czytało. Fajna okładka. Duży plus za opisy świątecznego Nowego Jorku.

Książka idealna na szybką przerwę od kryminałów i thrillerów 😊
Takiej właśnie przerwy potrzebowałam!
Historię czyta się lekko i przyjemnie.
Jest tam, co prawda kilka niespodziewanych zwrotów akcji, ale i tak wszystko ostatecznie kończy się happy end'em ❤️ Moim zdaniem, dosyć przewidywalna, co nie zmienia jednak faktu, że czyta się ją z przyjemnością! Książka idealna dla...

Słodka i całkowicie nierealna.

Kolejna książka z Bożym Narodzeniem w tle. Jest miłość, jest intryga, są wątpliwości i oczywiście jest happy end. Miła rozrywka przy której nie trzeba za bardzo wysilić szarych komórek, ot taki przerywnik.

1969

Uwielbiam wszystko co związane z okresem świątecznym - ale ta książka bardzo średnia. Styl pisania, cała historia - przeciętna.

Meg nie miała łatwego życia. Odrzucona przez matkę, zaniedbana, brudna zostaje przygarnięta przez właścicielki znajdującej się w pobliżu, cukierni. To one stają się jej rodziną, jakiej zawsze brakowało Meg. Stwarzają jej prawdziwy dom, pełen ciepła i miłości. Niestety, jako dorosła kobieta, również musi przeciwstawić się przeciwnościom losu. Jej ukochany mąż, z którym ma...

Dyskusje

• 2018