Świąteczne marzenie

Amanda Prowse Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Christmas for One
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawnictwo Kobiece
Boże Narodzenie literatura angielska odmiana losu romans spotkanie szczęście uczucie Wigilia
Christmas for One
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska

Oficjalne recenzje i

Romans bożonarodzeniowy

[ 7 ] Link do recenzji

Jeżeli na książce widnieje zapewnienie, iż jest ona „lekka” to zaczynam mieć obawy co do jej jakości. Czy czytało mi się ją „lekko”? Nie.

Owszem, to nieskomplikowana historia obyczajowa, ale była tak nuda, że musiałam czytanie rozkładać na raty. Naiwną i banalną fabułę mogłabym łatwo streścić w kilku zdaniach.
Raz wydarzyło się coś w miarę interesującego, ale dopiero po...

Lekka, wciągająca powieść świąteczna o miłości, przyjaźni, marzeniach i tęsknocie za rodziną i świętami, których jako dziecko nigdy nie miała. Bardzo dobra książka na zrelaksowanie się i oderwanie od rzeczywistości.

Bardzo szybko i lekko się czyta. Ciekawa historia , ale nie było efektu woow

Nic nadzwyczajnego, przewidywalna. Ale jednocześnie pozytywna, ciepła, bogata w opisy świątecznej aury. Taka sobie lekka, na jeden wieczór, kiedy nie mamy co robić.

Ciekawy pomysł, ale historia była dosyć przewidywalna i słodkawa, jak historia Hansa i Anny z "Krainy lodu", z tym, że było inne zakończenie. Na dodatek styl pisania wydawał mi się dziecinny. Jak lubię romantyczne historie i często kibicuje parze z zapartym tchem, tak tutaj nie odczułam łączących ich uczuć. Plus za Lukasa, uroczy chłopczyk, pozostałe postacie także świetne,...

Książka naprawdę była ciekawa i lekka. Nadaje się na okres świąteczny. Równiez pokazuje Meg jako niezależną kobietą która z wszystkim da radę. Jest bardzo silna i dzielna kobietą mimo tego co przeszła w swoim życiu. Każdy powinien zawsze spełniać w swoje marzenia.

Fajna romantyczna świąteczna opowieść.

Bardzo mi się podobała ta książka :) Może z początku trochę opornie mi szło, ale potem wciągnęłam się na całego, zresztą w taką fajną i świąteczną historię kto by się nie wciągnął ;) Nawet przeżywałam wszystko razem z Meg, tak mnie pochłonęła ta książka ;)

Książka ze świętami w tle-uwielbiam

Bardzo przeciętna i naiwna opowieść.
Tak jak uwielbiam romanse, to tak samo nie cierpię takich z totalnie nierealną fabułą.
Nowy Jork - dokładnie sam Manhattan!
Ileż tam jest ludzi i jak można na kawie, gdzie tam każdy na mieście pije kawę, zakochać się w przelocie(!) w gościu z którym następnego dnia ma się umówione służbowe spotkanie!?
Nie kupuję takiego kitu.
Dlatego...