Hotel pod jemiołą

Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Kolekcja pod jemiołą literatura obyczajowa, romans
The Mistletoe Inn
literatura obyczajowa, romans
Hanna de Broekere
Kolekcja pod jemiołą
Hanna de Broekere hotel pisarz

Druga część z jemiołą w tle, ale zupełnie nie związana z poprzednią. Każdą można czytać oddzielnie.
Również fajna i bardzo przyjemna historia. Kim pracuje w salonie samochodowym. Z mężczyznami przeszła wiele. Od dziecka marzy o zostaniu pisarzem i dlatego wybiera się na konferencję dla przyszłych pisarzy. Tam poznaje Zeke, który również chce wydać książkę. Wspólnie będą się...

Bardzo fajna książka o tym , że zawsze trzeba mieć nadzieję i dodająca nam otuchy;)

Druga część z serii pod jemiołą @richardpaulevansofficial i powoem tak, ksiazka niby fajna, ale oczekiwalam czegos więcej po tak świetnej pierwszej części. Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu "Obietnica pod jemiołą" tutaj niestety zabraklo mi czegoś.

Zapraszam na Instagram

Czytając odpoczywasz i nawet nie wiesz jak w ciągu jednego wieczoru trafiasz z pierwszej na ostatnią stronę. Moja przygoda z tym autorem właśnie się zaczyna:) a ksiażka chwycona w biegu podczas wizyty w bibliotece okazała się miłym zaskoczeniem👍

Tak ogólnie to książka przyjemna i dobrze się czyta. Jak każda książka autora, tak i ta ma swoje przesłanie, a mianowicie to, że najlepsze dni naszego życia są ciągle przed nami.

Uwielbiam czytać książki tego autora. Jestem miło zaskoczony tym jak pisze książki. Doskonale zna ludzi i ich emocję. Ta książka pod każdym względem jest wyjątkowa. Pokazuje , że każdy zasługuje na miłość , drugą szansę oraz na wybaczenie. W powieści jest wiele wartościowych życiowych refleksji. To książka dla każdego , bo Święta to magiczny czas cudów i nie tylko.
Polecam

Typowa książka Evansa, czyta si miło, szybko, symaptycznie. Taki popołudniowy relaks :)

Chyba najsłabsza książka tego autora.

Tytuł świąteczny, więc zachęca do przeczytania, jednak należy tutaj
podejść ostrożnie, bo tematyka nie do końca świąteczna, choć w
ostateczności i ona w książce o takim miłym tytule zagości, ale póki
co zaczyna się pesymistycznie, bo któż chciałby tak jak główna
bohaterka w prologu usłyszeć, że mama próbowała popełnić
samobójstwo i to w dodatku w święta ... Po prostu...

"Zakochać się to dużo. Być kochaną to pełnia."

Książka o marzeniach, miłości. budowaniu zaufania. Bardzo dobrze się ją czyta, zresztą jak wszystkie książki tego autora.

Dyskusje

• 2018