Hotel pod jemiołą

Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Kolekcja pod jemiołą literatura obyczajowa, romans
The Mistletoe Inn
literatura obyczajowa, romans
Hanna de Broekere
Kolekcja pod jemiołą
Hanna de Broekere hotel pisarz

Świąteczna opowieść jak zwykle oddająca klimat. Dla mnie nierealna, przesłodzona. Lektura lekka i przyjemna na pewno spodoba się wielu osobom.

2048

Na półkach: , , , , , ,

Książki świąteczne mają to do siebie, że najlepiej czytać je w konkretnym okresie, a że zazwyczaj wtedy mam też inne książki do czytania, rzadko czytam powieści ze świętami w tle. Tym razem jednak mi się udało i bardzo się cieszę, bo książka „Hotel pod jemiołą” jest piękna!

Kimberly powoli traci wiarę w szczęśliwe zakończenie, czyli znalezienie prawdziwej miłości....

R.P. Evans pisze książki z przesłaniem i tak jest w tym przypadku. Wszyscy w życiu szukają szczęścia w miłości, tak jak główna bohaterka. Jednak zamiast oczekiwanego uczucia tak często doznajemy rozczarowań. Bo prawdziwa miłość, to coś więcej niż emocje, fascynacja i pożądanie. I nie ma w niej miejsca na egoizm. Egoizm, to przegrana. Serdecznie polecam!

No niby fajna historia ale trochę przysługa i jakoś ciężko mi się czytało. Do pierwszej części się nie umywa . Nie wiem czy sięgnę po trzecią, może kiedyś

Kimberly nie wierzy w siebie ani w to, że jest w stanie jeszcze coś osiągnąć. Po dwukrotnie zerwanych zaręczynach, rozwodzie i samobójczej śmierci matki jest wycofana ze świata i z życia. Marzy tylko o tym by wydać świąteczna powieść o miłości. Jedyna radością jej życia jest tata Rob z którym ma bardzo dobre relacje. W prezencie od niego dostaje opłacony kurs dla...

Jest to historia kobiety po przejściach, której życie uczuciowe to totalna klęska. Nie wierzy, że spotka ją jeszcze szczęście. Jej wielkim marzeniem jest wydanie książki i dlatego wyjeżdża na konferencję dla pisarzy, na której spotyka Zeke'a. Między bohaterami wywiązuje się pewna więź. Czy wyniknie coś z tej relacji między Kim i Zeke?
Książka jest o miłości, tęsknocie za...

Druga część z jemiołą w tle, ale zupełnie nie związana z poprzednią. Każdą można czytać oddzielnie.
Również fajna i bardzo przyjemna historia. Kim pracuje w salonie samochodowym. Z mężczyznami przeszła wiele. Od dziecka marzy o zostaniu pisarzem i dlatego wybiera się na konferencję dla przyszłych pisarzy. Tam poznaje Zeke, który również chce wydać książkę. Wspólnie będą się...

Bardzo fajna książka o tym , że zawsze trzeba mieć nadzieję i dodająca nam otuchy;)

Druga część z serii pod jemiołą @richardpaulevansofficial i powoem tak, ksiazka niby fajna, ale oczekiwalam czegos więcej po tak świetnej pierwszej części. Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu "Obietnica pod jemiołą" tutaj niestety zabraklo mi czegoś.

Zapraszam na Instagram

Czytając odpoczywasz i nawet nie wiesz jak w ciągu jednego wieczoru trafiasz z pierwszej na ostatnią stronę. Moja przygoda z tym autorem właśnie się zaczyna:) a ksiażka chwycona w biegu podczas wizyty w bibliotece okazała się miłym zaskoczeniem👍

• 2018
  • 2019