Hugo akcja leniwiec

Okładka książki Hugo akcja leniwiec
Edyta Wielgosz Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Troll story (tom 3) literatura dziecięca
16 str. 16 min.
2004-01-01
16 min.
hugo leniwiec

więcej Więcej

Mini książeczka kupiona za złotówkę. Opowiada o przygodzie trolla Hugo znanego niegdyś z interaktywnego programu dla dzieci. Niestety czyta się słabo ze względu na wierszowy charakter historyjki, z niektórymi rymami jakby na siłę.

• Mały regał
  • Zakupione 2019
  • Podarowane bibliotekom

Dodaj cytat z książki Hugo akcja leniwiec