Kup teraz - 9 ofert w cenie od 11.89 zł do 22.50 zł

Lech M. Jakób Wydawnictwo: FORMA poezja
FORMA
poezja

2074

Zwykłe biurko, zegar, klucz, notatnik, hełm, gąsior, list, muszla klozetowa, termos należą do przedmiotów z naszego otoczenia. Mamy je, korzystamy z nich, zapominamy o nich. Ciągle są gdzieś obok nas, ale jakby w naszym cieniu. To my stajemy się ich właścicielami. Do tego mamy o sobie tak duże mniemanie, że bez zawahania pozbawiamy wszystko, co nie należy do naszego gatunku...

• 0 ZaKupki
  • 000 nie mam