World of Warcraft: Night of the Dragon

Richard A. Knaak Wydawnictwo: Pocket Star (Simon & Schuster) Seria: World of Warcraft fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Pocket Star (Simon & Schuster)
Warcraft World of Warcraft Knaak
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
World of Warcraft
Warcraft World of Warcraft Knaak

Powiem tak, jako fan WoW'a mniej więcej wiedziałem jak musi zakończyć się ta opowieść. Znałem postacie, ich dalsze losy kilka lat po wydarzeniach opisanych w Night of The Dragon.

Jednakże ostatnie 2 strony to dosłownie MIAZGA... po których trzeba wszystko przetrawić na nowo.

Mimo że książka jest napisana w języku angielskim, to jest bardzo przystępna w odbiorze i nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Warcraft