Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 40.40 zł

World of Warcraft: Malfurion

Richard A. Knaak Wydawnictwo: Insignis Seria: Blizzard Legends fantastyka, fantasy, science fiction
World of Warcraft: Stormrage
World of Warcraft: Stormrage
fantastyka, fantasy, science fiction
Piotr Czarnota
Blizzard Legends

Polskie wydanie tej książki jest skandaliczne

Fajne zarysowanie postacie oraz genialnie opisane działanie wymiaru szmaragdowego snu. Przedstawienie działania społeczeństwa nocnych elfów jest świetne.
Książka czasem wydaje się monotonna (przez przeciąganie wątków). Pomimo to bardzo fajnie rozwija uniwersum.

Wystawiam ocenę dobrą ponieważ książka w ciekawy sposób opisuje wiele aspektów z naszej ukochanej gry, czyli World of Warcraft. Nie tylko opisuje, co rozwiązuje parę niedokończonych historii, dopowiada wiele ciekawostek o których jako gracz nie mogłęm się przekonać w grze. Uwielbiam historię Warcrafta, dlatego ta część moim zdaniem uzupełnia wiedzę na tematch wydarzeń z...

jeśli jesteś fanatykiem gry WoW albo lubisz ten klimat to książka zainteresuje Cię na pewno. nie tak obstawiałem zakończenie ale warto zabrać sie za ten egzemplarz, polecam. coś co fascynuje od początku i nie odpuszcza aż nie zakończysz tej powieści...

Najsłabsza książka z uniwersum Warcrafta jaką przeczytałem. Jest chaotyczna i bardzo nierówna. Klimat raz jak w horrorze a raz jak w bajce dla dzieci. Są w niej ciekawe postacie i dużo akcji, ale polecić ją mogę tylko największym fanom.

Niestety ta opowieść mi nie podeszła. Dla tych co przeczytali (lub kojarzą o czym jest ten wolumin) to metaforycznie skomentuje "Ta książka to jeden wielki szmaragdowy koszmar splugawiony przez demony". Autor, w tym przypadku, nie potrafił zakotwiczyć mojej uwagi na świecie Azeroth. Czuję lekkie rozczarowanie znając poprzednie dzieła Richard'a i...taka to była "dobra"...

Zdecydowanie jedna z najsłabszych z serii. Niepomiernie się zawiodłam, bo potencjał był, za to wykonanie pozostawiło sporo do życzenia

To pierwsza książka z serii World Of Warcraft jaką przeczytałam, nie grałam też nigdy w tą grę. Widziałam jedynie film, który spodobał mi się na tyle, że kupiłam tę książkę pod wpływem impulsu.
Zawiodłam się jednak. Z mojej perspektywy fabuła jest zbyt zagmatwana, ciężko się w niej odnaleźć. Poza tym, nie ma "tego czegoś". Do połowy czytało się jeszcze w miarę dobrze, ale...

Historia książki dzieje się pomiędzy dodatkami Wraith of the Lich King oraz Cataclysm. Do Szmaragdowego Snu dostaje się Koszmar i więzi druidów oraz samego Malfuriona Stormrage..
Książka napisana w bardzo ciekawy sposób, w mojej ocenie Richard Knaak potrafi wejść w świat Warcrafta i przedstawić go tak, abyśmy czuli się częścią tego uniwersum.
Książka potrafiła zaskoczyć, co...

Na półkach: , , , ,

ACHTUNG - Tylko dla fanów uniwersum. Reszta straszliwie się wymęczy.

• Warcraft
  • Fantasy