Kup teraz - 11 ofert w cenie od 15.52 zł do 20.15 zł

Krowa Matylda i śnieg

Alexander Steffensmeier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Krowa Matylda (tom 7) literatura dziecięca
Lieselotte im Schnee
Krowa Matylda (tom 7)
literatura dziecięca
Emilia Kledzik
krowa matylda zwierzęta krowa śnieg

Seria książek o krowie Matyldzie to zabawne, pełne niezwykłych ilustracji, historyjki. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowe poczucie humoru, które sprawia, że to książki nie tylko dla najmłodszych.

Książeczka idealna dla miłośników łaciatych stworzeń. Opisuje historię o pomocnej krowie Matyldzie, która w dzień Wigilii pomaga listonoszowi rozwozić paczki. Niestety przez śnieg Matylda straciła orientację w terenie i się zgubiła. Historia zakończyła się pomyślnie i krowa trafiła do swojego gospodarstwa.

Moje pierwsze spotkanie z Krową Matyldą... jaka ta krowa urocza, zabawna i zwariowana. A jej przygody? Człowiek za głowę może się złapać xD
I te ilustracje pełne detali, szczegółów, ukrytych elementów - za każdym razem można dostrzec co innego.

Historia jest ciepła, miła, przyjemna, pełna humoru (może czasem trochę rubasznego) i ukrytych niuansów...
Samą historię mimo iż...

Co prawda ta część przygód krowy Matyldy nie rozbawiła mnie tak bardzo, jak część o zabawie w chowanego, ale warto sięgnąć po tę książkę. Myślę, że syn będzie nią bardziej zainteresowany, gdy trochę podrośnie. Teraz głównie skupia się na wybranych ilustracjach, a nie całej historii.

Krowa Matylda jako roznosicielka paczek daje sobie świetnie radę. Dobra, świetnie...

Dobrze wiem o tym, jak trudno trafić do domu, gdy spadnie śnieg... Krowa Matylda na prezydenta - nawet, gdy niszczy paczki z prezentami, oo.

Krowa Matylda nie zawodzi. Nawet gdy trzeba dostarczyć przesyłki brnąc w kopnym śniegu. Lecz bycie krową pocztową zobowiązuje. I nic nie jest w stanie przeszkodzić jej w spełnieniu służbowego polecenia. Z prawdziwą przyjemnością czyta się i ogląda tę książkę, żałując tylko, że tak szybko się skończyła. A kury? No, po prostu, są the best. Prawdziwe bohaterki drugiego planu....

Piękne ilustracje, bardzo ciekawa historia. Moje dziecko słuchało z wielkim zaciekawieniem i bardzo chętnie brało udział w opisywaniu tego, co dzieje się na obrazkach.

Radosna, super narysowana. Polecam bardzo!

Matylda wymiata! Wersja z prezentami i śniegiem jest wyjątkowo zabawna!

Razem z dziećmi uwielbiamy krowę Matyldę. Jej przygody są przezabawne, nigdy nie wiadomo, na jaki pomysł zaraz wpadnie, a ilustracje w książeczkach są miłe dla oka i zawierają mnóstwo szczegółów, które kochają dzieciaki, bo można oglądać i oglądać i za każdym razem znajdować coś, czego wcześniej nie dojrzeliśmy.

W tej części krowa Matylda, jako że jest krową pocztową, ma...

• Dla dzieci
  • Biblioteka