Gwiazda spadająca za dnia 9

Mika Yamamori Wydawnictwo: Waneko Cykl: Gwiazda spadająca za dnia (tom 9) komiksy
Hirunaka no Ryuusei
Data 1. wydania:
2014-03-25
Anna Karpiuk
Waneko
manga shoujo szkoła okruchy życia komedia
Hirunaka no Ryuusei
Gwiazda spadająca za dnia (tom 9)
komiksy
Anna Karpiuk
manga shoujo szkoła okruchy życia komedia

Suzume - Shishio
Po ostatnich wydarzeniach, wzajemna relacja między Shishio a Suzume, uległa mocnemu ochłodzeniu. Shishio udaje przed sobą i światem, że nic wielkiego się nie stało, a Suzume... Ona próbuje odnaleźć w sobie jakąkolwiek szansę na nową miłość. Nie jest to jednak proste, kiedy twoja była miłość, codziennie mija cię na szkolnym korytarzu. Gra w kotka i myszkę,...

WIĘCEJ NIŻ SŁOWA

Im bliżej finału jest „Gwiazda spadająca za dnia”, tym fabuła bardziej się zagęszcza, a relacje między poszczególnymi bohaterami klarują coraz bardziej. Nadal jednak główny wątek pozostaje nierozwiązany. A raczej wręcz przeciwnie: plącze się coraz bardziej, dostarczają miłośnikom serii tego, czego od niej oczekują – emocji.

Suzume od dawna wiedziała, że...

Droga historia chwyciła mnie za serce

Dyskusje

• Manga