Ojciec Pio

Velar
1992-01-01
1992-01-01
Jan Kupka

Książka w prosty sposób przybliżającą życiorys św. Ojca Pio i okoliczności historyczne. Fotografie, które pomagają w wyobrażeniu treści.

Niezapomniana książka.

Niezapomniana książka.

Ciekawy życiorys opisany w mało ciekawy sposób i w za dużym formacie.
Wydanie raczej nastawione na formę i skierowane do tych, którzy lubią mieć ładne rzeczy żeby pochwalić się sąsiadce lub dla tych, którzy traktują takie książki, jako ikony, często ich nawet nie czytając.

Mam zamiar przeczytać porównawczo biografię napisaną przez innego autora.

Ciekawy życiorys opisany w mało ciekawy sposób i w za dużym formacie.

Mam zamiar przeczytać porównawczo biografię napisaną przez innego autora.

• Rozwój
  • Papierowa