Lech Kaczyński w Tbilisi

Jan EngelgardAdam Wielomski Wydawnictwo: Wydawnictwo Prasy Lokalnej literatura faktu
Wydawnictwo Prasy Lokalnej
literatura faktu
2008-01-01

Temat wojny w Osetii Południowej (bo właśnie tego dotyczy książka, a nie roli Prezydenta Kaczyńskiego w tym zdarzeniu) był swego czasu w mediach szeroko poruszany, no tyle, że z medialnych relacji trudno było dowiedzieć się czegoś o przyczynach czy potencjalnych skutkach tamtych wydarzeń - bo jak to bywa w takich sprawach - raczej mówi się o przebiegu.
Dlatego też warto...

• Polityka