Arrows Through Archer

Okładka książki Arrows Through Archer
Nash Summers Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
LGBT Dramat Tęsknota Smutek Miłość Przyjaźń Akceptacja Depresja

więcej Więcej

#loveislove

Kiedy Archer jedzie na Święto Dziękczynienia do domu rodzinnego swojego przyjaciela, nie spodziewa się znaleźć bratnią duszę w osobie jego ojca. Jednak wspólne doświadczenie żałoby zbliża obu mężczyzn i pozwala im czuć się komfortowo w swoim towarzystwie. Dlatego nic dziwnego, że leczący obrażenia po homofobicznym ataku Archer zgadza się zamieszkać przez kilka tygodni z...

Na półkach: , , , , ,

Ta książka jest piękna. Jest w niej coś takiego, że chce się ją czytać ciągle. Ta książka pokazuje, że różnica wieku nie znaczy nic , jeśli mamy taka miłość jaka mają Archer i Mallory. Przyjaźń pomiędzy Dannym i Archerem też jest wyjątkowa.
Ta powieść nie jest jedynie słodka, ma w sobie ciężkie tematy i tragedię rodzinne i wyznaniowe, mimo to zajmuje ona dla mnie specjalne...

Po prostu piękna...

Na półkach: , , , , ,

Mówią, że czas leczy rany. Dla Archera to nie jest takie proste... Minęły trzy lata, odkąd stracił rodziców, a nadal nie może się pozbierać. Studia, których nie lubi, rodzina, z którą nie ma kontaktu, sekret, który skrywa... to wszystko wcale nie pomaga. Jedyną pozytywną rzeczą w jego jest przyjaźń z Dannym, dla którego stara się robić dobrą minę do złej gry.
Mallory też...

• LGBT