Ósmy cud świata

Patronat LC
Magdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie spotkanie uczucie zdrada
literatura obyczajowa, romans

Okładka książki Kobiety nieidealne. Baśka Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles
7,4
Kobiety nieide... Magdalena Kawka, Ma...
Okładka książki Kobiety nieidealne. Iza Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles
7,4
Kobiety nieide... Magdalena Kawka, Ma...
Okładka książki Pudełko z marzeniami Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński
7,0
Pudełko z marz... Magdalena Witkiewic...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Życie to nie książka, która może mieć kilka różnych zakończeń

17 Link do recenzji

Przewidywalna od samego początku, ale i tak fajnie się czyta. Trochę bardziej szczegółowa cz. 1 - opis kobiety, a cz. 2 - opis mężczyzny jakby ogólnikowo pisany, żeby szybko skończyć książkę. Historia ciekawa.

Jak zawsze czarująca słowem Magdalena Witkiewicz i jej książka Ósmy cud świata". Bardzo lekka lektura od której ciężko się oderwać a przeczytana historia na długo pozostaje w sercu. Podoba mi się, że bohaterzy tak Ania jak i Tomek nie są idealizowani, są po prostu naturalni.
Ania, kobieta która w życiu zawodowym osiągnęła bardzo dużo jednak uczuciowe pozostawia wiele do...

Szkoda czasu. Literatura kobieca w najgorszym wydaniu.

Przyjemna lektura. Dobra by móc choć na chwilę oderwać się od codziennych spraw jednocześnie podejmując nieraz trudne tematy (związane m.in. z zegarem biologicznym).

Wspaniala....
Czytalam i czytalam nie bylo ze mna kontaktu tak bardzo chcialam wiedzieć co bedzie potem troszke pozostal niedosyt ale wspania

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

fajnie spędzony czas na lekturze. Historia pokrzepiająca. tak zwykł, niezwykła. Szczególnie na lato :)

Kocham książki Tej autorki i każdą pochłaniam dosłownie w kilka godzin❤ Uwielbiam zatapiać się w przygodach książkowych bohaterów, bo pani Madzia słynie ze szczęśliwych zakończeń, a ja takie najbardziej lubię😍
🍀
Książka opowiada o trzydziestokilkuletniej singielce Annie, która szuka.. no właśnie czego? Tego wam nie zdradzę tylko zachęcam do przeczytania!
🍀
Mogę tylko...

Los? Przypadek? Dlaczego życie układa się w określony sposób? To książka idealna na wakacje. I ten ósmy cud świata ;) Polecam!

Fajna. Moim zdaniem najbardziej zrozumieją ją osoby które mają dzieci lub starają sie o nie.

Wyłapałam z niej kilka fajnych cytatów, więc myślę że warto

Książka, która wciąga. Bohaterka singielka, ma dobrą pracę, wybiera się na urlop do Wietnamu. Na miejscu spotyka mezczyzne, który na lotnisku pomógł jej z bagażem. Obydwoje zwiedzają Wietnam, dochodzi do zbliżenia ale wraz z powrotem do Polski ich drogi się rozeszły. Jednak koniec jest bardzo pomyślny nie zdradzę dalej.

Dyskusje

1 781