Miecz

Witanet
historia sensacja
fantastyka, fantasy, science fiction
historia sensacja

Połączenie Dana Browna z Clive Cusslerem po polsku. To jest to co lubię.
Poszukiwanie i rozwiązywanie sekretów ukrytych w historii Polski. Nawet tej najnowszej, którą wszyscy znamy, jak wypadek Tu 154 pod Smoleńskiem. Jak to faktycznie było?
Nasza historia też zasługuje by o niej pisać powieści.
Polecam.

Bardzo rzadko sięgam po powieści historyczne i kiedy w moje ręce wpadła ta książka byłam lekko przerażona. Dałam jej szansę i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Jestem nią naprawdę zachwycona. Wątek historyczny został sprytnie wpleciony w całość historii tak, że wcale się nie nudziłam.

W tej książce rok 1018 przeplata się z rokiem 2010 a to co do tej pory uważaliśmy za...

Autor w swojej powieści przedstawia w wyśmienity sposób dwa odrębne światy, wydarzenia odległe od siebie o prawie tysiąc lat, a jednak połączone. Jednym z wydarzeń jest Katastrofa Smoleńska, a drugim walka o władzę Bolesława i Jarosława.

• Tajemnice
  • Political Fiction