Content Marketing

Tomasz Stopka Wydawnictwo: Poltext nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Poltext
content content marketing marketing treść seo sem optymalizacja
Poltext
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
content content marketing marketing treść seo sem optymalizacja

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra lektura z wiedzą, ale też zbędnymi przemyśleniami. Przydałoby się więcej stron lub część druga.

Książka pt. "Content marketing" T. Stopki to pozycja naprawdę warta uwagi, mimo iż wbrew tytułowi przede wszystkim jest poświęcona SEO.

Z książki można dowiedzieć się:
- czym zajmuje się content marketing
- co łączy content marketingu z pozycjonowaniem, SEO, PR czy analityką
- jakie są założenia działań content marketingowych
- jak tworzyć skuteczne treści i je...

Na półkach: , , , ,

Książka zawiera wiele przydatnych informacji o CM, mam jednak wrażenie, że autor jedynie liznął temat.
Momentami jest też jasne, że autor pisze do czytelnika na wyższym niż początkujący poziomie.
Nie podobało mi się również wspominanie o ważnych wątkach bez wyjaśniania ich - książka jest bardzo krótka,można by śmiało dopisać drugie tyle.
Razi również reklama zawarta...

Pozycja przedstawia podstawy Content Marketingu, dla osób początkujących. Wiele wskazówek dotyczy tematów związanych z optymalizacją treści i narzędzi z tym związanych. Jest wiele zagadnień około tematycznych jak wybór narzędzi do pozycjonowania, monitorowania Internetu, czy też poczty e-mail. 20 stron jest poświęconych rodzajom działań w ramach Content Marketingu z...

Książka porusza modny temat content marketingu, na który na naszym rodzimym rynku nie znajdziemy zbyt wielu zwartych publikacji. Oceniam ją jako pozycję dobrą - porusza najważniejsze kwestie CM, przestawia jego istotę, kolejne etapy powstawania treści. Niestety nie do końca czuję, do kogo książka jest skierowana. Osoby obeznane w temacie będą "przysypiać" na fragmentach...

• Marketing
  • Przeczytane w 2018