Zadania dla asów. Ćwiczenia dodatkowe z języka polskiego, kl. 2

Impuls Stasica edukacja wczesnoszkolna język polski
językoznawstwo, nauka o literaturze
9788380952041
Impuls Stasica edukacja wczesnoszkolna język polski

Zadania dla Asów klasa 2.

Każdy, kto jest rodzicem zrobi wszystko, aby dziecko miało udany start w życiu. Każdy pakuje kasę w książki, zmazywalne długopisy (a tu kasa idzie niemała) super pomoce naukowe i materiały uzupełniające. Zapewniam Was, że wybór jest ogromny, a firmy prześcigają się w produktach coraz bardziej użytecznych, kolorowych i przyciągających oko....