Okładka książki English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko Beata Błaszczyk
Beata Błaszczyk Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2016-12-16
2016-12-16
języki obce język angielski IT informatyka

Dobre wprowadzenie do języka angielskiego dla specjalistów IT. Mi zależało głównie na tym komponencie dotyczącym database. Mogę polecić. Poza słownikiem są też i teksty i ćwiczenia.

🔍📚 Odblokuj moc języka IT! 💻🌐

W świecie IT język angielski jest nieodzownym elementem. Większość producentów oprogramowania, metodologów i twórców standardów branżowych dostarcza materiały wyłącznie w tym języku. Co więcej, wiele projektów IT wymaga współpracy z ekspertami z różnych krajów, gdzie komunikacja odbywa się głównie w języku angielskim. Tak więc, jeśli jesteś specjalistą IT zanurzonym w anglojęzycznym środowisku, możesz nie czuć się całkowicie swobodnie wyrażając się w każdym aspekcie tej rozległej dziedziny wiedzy.

Czy jesteś gotowy, aby:
✔️ Zdobyć lub poszerzyć specjalistyczne słownictwo IT używane na co dzień w branży?
✔️ Dowiedzieć się, jak używać go poprawnie i mówić profesjonalnie podczas spotkań, konferencji branżowych i codziennych interakcji z klientami?
✔️ Zrozumieć zaawansowane zasady gramatyczne lub odświeżyć swoją wiedzę, aby zabłysnąć w formalnym otoczeniu lub jako autor profesjonalnej dokumentacji w języku angielskim?
✔️ Zacząć używać dokładnych polskich terminów zamiast kalek językowych?

📘 Nie szukaj dalej - ta książka to lektura obowiązkowa dla Ciebie!
Wewnątrz znajdziesz fachowo opracowane teksty w języku angielskim obejmujące różne obszary IT, takie jak bazy danych, duże zbiory danych, sieci komputerowe, metodologie tworzenia oprogramowania i wiele innych. Do każdego tekstu dołączony jest słowniczek zawierający tłumaczenia zarówno technicznych, jak i ogólnych terminów na język polski. Dodatkowo każdy rozdział omawia różne zagadnienia gramatyczne z przykładami dostosowanymi do języka IT.

🔍📚 Odblokuj moc języka IT! 💻🌐

Bardzo dobre kompendium wiedzy i zbiór słownictwa IT. Ja akurat słuchałam w audiobooku - bardzo dobra i zrozumiała wymowa po angielsku pani, która czytała. Wrócę do tej książki, żeby utrwalić słownictwo.

Książka już od trzech dni jest u mnie i jest naprawdę godna polecenia.
Każdy, kto interesuje się informatyką, i językiem angielskim powinien obowiązkowo to przeczytać, w samej książce nie tylko trzeba czytać, lecz również myśleć, ponieważ są tam niekiedy zadania do zrobienia, również fajną rzeczą są słowniczki z nowymi słowami, które się na pewno przydadzą osobą zainteresowanych tematami programowania i IT.
Książka jest bardzo ładnie wykonana i treść jest po prostu świetna. Polecam ją wam bardzo, oceniam ją na 8 gwiazdek, gdyż jest dobrą książką do nauki.

Książka już od trzech dni jest u mnie i jest naprawdę godna polecenia.

Bardzo ubogi rozdział dla testowania oprogramowania.

Bardzo ubogi rozdział dla testowania oprogramowania.

Super dla specjalistów IT :)

Super dla specjalistów IT :)

Solidne podstawy dla adeptów IT. Można sporo się dowiedzieć o niektórych aspektach.

• Informatyka
  • Audiobooki