Zrozumieć programowanie

informatyka, matematyka
9788301182021
poradnik informatyka programowanie

ciekawe wprowadzenie

Książka zawiera bardzo dobry opis podstawowych zagadnień, o których każdy programista powinien wiedzieć. Procesy, wątki, typy liczbowe, formaty plików, komunikacja sieciowa - wszystkie te rzeczy (i wiele innych) są tam szczegółowo opisane.

W przypadku początkujących, sprawdzi się jako dodatek do podręcznika nauki wybranego języka. Dla bardziej doświadczonych, będzie dobrym...

Książka jest na tyle fajna, że posiadam wersję zarówno drukowaną jak i elektroniczną. Rozrzut materiału jest dosyć duży, ale ciekawie napisana.

• Informatyka
  • Programowanie
  • Ebook
  • Chcę w prezencie
  • Programowanie
  • Techniczne

Dodaj cytat z książki Zrozumieć programowanie