Pamiętnik ze starej szafy

Patrycja May Wydawnictwo: Videograf literatura obyczajowa, romans
Videograf
literatura obyczajowa, romans
2017-01-01

Okładka książki Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą J.D. Bujak, Małgorzata Falkowska, Joanna Jax, Patrycja May, Carla Mori, Anna H. Niemczynow, Joanna Pypłacz, Diane Rose, Łucja Wilewska
6,5
Czas cudów, cz... J.D. Bujak, Małgorz...

2070

Sympatyczny powrót do lat 80. i 90. XX w. Zwariowana rodzinka na czele z dziadkiem Staszkiem, który zaskakuje swoimi decyzjami. Władczą, zawłaszczającą przestrzeń ciotką Amelią. A w tym wszystkim dziewczyna, która radzi sobie z rodzinnym chaosem, debatami m.in. dzięki wsparciu przyjaciół. Realia życia w tam okresie pokazane z przymrużeniem oka. Bez utyskiwania. Przy tej...

Z przyjemnością przeczytałam, nawet się pośmiałam. Podobała mi się, ponieważ też dorastałam w tamtych czasach i pamiętam kolejki, kartki na wszystko, buty na talony, pomarańcze tylko od święta oraz brak wszelkich kosmetyków.
Polecam na poprawę humoru oraz by docenić co teraz mamy.

Fajna ,lekko się czyta . Zabawna historia dziewczyny i jej przyjaciół oraz ich młodzieńczych wybryków. Dobra książka na poprawę nastroju.

Pamiętnik ze starej szafy, to powieść lekka , przyjemna i pełna humoru . Warto powspominać czasy upadku socjalizmu i początku wolnej Polski. Polecam!

Świetna, lekka książka na poprawę humoru. Komedia od początku do końca. Lekko przerysowana, bo aż trudno uwierzyć, żeby tak ciągle spadać z deszczu pod rynnę i pod kolejną rynnę, i pod kolejną... Jednak chyba o to chodziło w tej książce. Spodziewałam się bardziej wyraźnego tła lat 80/90. Książka skupia się głównie na przebojowych i barwnych perypetiach głównej bohaterki,...

Zdecydowanie lubię książki Pani Joanny o tematyce poważniejszej.Do połowy książka zabawna ,ale niestety później nudziła mnie.

Bardzo polecam. Oby wiecej takich ksiazek!
Bardzo zabawna, pisana swietnym komediowym jezykiem. Wiele pechowych przypadkow przypomnialo mi moje wlasne !

Może treść książki nie porusza super ważnych tematów, ale dawno się tak nie uśmiałam. Są to krótkie, śmieszne historie z życia dziewczyny, żyjącej w czasach PRL-u. Jak ktoś ma ochotę zrobić sobie przerywnik od ciężkiego kryminału, to polecam.

Jedyna książka na poprawę humoru ,polecam dla rocznika 65-75:)

Czy chcielibyście przenieść się do świata gdzie rządzą nietypowe prawa - talonów, kartek, kolejek, gdzie są pieniądze a nie ma towaru w sklepie, gdzie nie wybrzydza się, że ten produkt jest mało markowy, a króluje np szampon zielone jabłuszko.
Chcecie powspominać lub zaznajomić się w dobrych samochodach jak polonez czy maluszek. Znaleźć się w...

• 2019
  • 2018