Kuba pomaga tacie

2017-04-20
32 min.
9788374208741
Ryszard Turczyn

Bardzo przyjemna książeczka, nawet dla najmłodszych. Odporna na zniszczenie. Ma ładne, proste ilustracje. Podoba mi się, że Kuba i jjego tata robią różne rzeczy razem. Chłopiec znajduje też czas na zabawę a po wszystkim gotuje z tatą obiad (frytki, więc niezbyt zdrowy przykład, ale zawsze coś). I to wszystko pod nieobecność mamy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie ta książka była kolejną do czytania, ale mojej młodszej córeczce przypadła mocno do serca. Czytałyśmy ją kilka razy dziennie.
A o czym rzecz. Nic nadzwyczajnego, mały chłopiec spędza czas z tatą, wszystko robią razem, tworzą, naprawiają, brudzą, sprzątają i gotują. Razem. I chyba w tym tkwi urok tej opowiastki, że tata i syn działają wspólnie.
Kuba jest...

Wspólny dzień z tatą

Spędzanie czasu z rodzicami to dla każdego malucha niesamowita okazja do nauki poprzez naśladowanie, podpatrywanie, powtarzanie czynności w formie zabawy. Liesbet Slegers, belgijska ilustratorka jest autorką cyklu książek dla maluchów m. in. o Kubie i Kasi. Tym razem mały Kubuś pokazuje jak wiele ciekawych rzeczy można zrobić wraz z tatą, który...

• Czytam z synami
  • Literatura dziecięca
  • Książki Tomeczka
  • Dla R.
  • Biblioteczka Lidii
  • 2017
  • Witek

Dodaj cytat z książki Kuba pomaga tacie