Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.90 zł

Natalii 5

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
2017-02-10
2011-04-19
Prószyński i S-ka
powieść polska morderstwo ciało ofiara
Natalii 5 (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2017-02-10
powieść polska morderstwo ciało ofiara

O powieściach Olgi Rudnickiej słyszałam wiele i ostatecznie postanowiłam osobiście przekonać się, czy etykietka kryminału z humorem, pod którą najczęściej sprzedawane są jej dzieła, jest nie tyle zasłużona ile, chociażby słuszna. Wśród polecanych najczęściej natykałam się na "Natalii 5" w związku z czym zaopatrzyłam się we własny egzemplarz i rozpoczęłam lekturę.

Muszę...

Absolutne mistrzostwo świata

Świetna książka tak pierwsza jak i druga część. W trakcie czytania pierwszej części kiedy pare razy zdażyło mi się roześmiać na głos spojrzałem na okładkę jakiego autora czytam książkę. Styl, humor, zawiłe teksty między bohaterkami różne wpadki bardzo przypominają styl mojej ulubionej autorki kryminałów na wesoło Joanny Chmielewskiej. Jeśli następne książki pani Rudnickiej...

To pierwsza książka Olgi Rudnickiej, którą przeczytałam, ale na pewno nie ostatnia. Kryminał trochę z przymróżeniem oka, lekko i przyjemnie się czyta. Dawno się tak nie uśmiałam.

Sympatyczna, zabawna, lekka. Idealna przy kieliszku wina i w wannie z pachnąca pianą. Niezobowiązujący relaks :)

Książka byłaby lekka i przyjemna gdyby mniej więcej do połowy nie myliły mi się wszystkie Natalie

Ależ zakręcona historia. Trochę za dużo krzyków i złości, ale fajnie się czytało.

"W gabinecie notariusza pojawia się pięć kobiet. (…) Każda z nich miała powód, by zabić. Każda z nich będzie kłamać i oszukiwać, by odzyskać zaginiony spadek…" Czy ja na pewno czytałam dobrą książkę? Opis sugeruje rywalizację pięciu spadkobierczyń, które nie cofną się przed niczym, by wyeliminować swoje konkurentki i zagarnąć całą fortunę dla siebie. Tymczasem moja lektura...

Książka idealna dla rozrywki i na oderwanie się od rzeczywistości. Fabuła jest trochę absurdalna, ale w tego typu książkach jest to dopuszczalne. Jeśli chodzi o humor ja kilka razy się uśmiechnełam, ale poczucie humoru jest sprawą subiektywną. Oceniam tę książkę na 7, ponieważ w swojej kategorii jest więcej niż dobra. Czyta się ją bardzo szybko, wciąga i pozwala zapomnieć o...

Na półkach: , , , , , , ,

Druga część przygód Natalii. Siostry na tropie... Zgrzyt z oglądaniem się i wspólny cel.

3 323
    1 668