Natalii 5

Okładka książki Natalii 5
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Natalii 5 (tom 1)
Prószyński i S-ka
2017-02-10
2011-04-19
powieść polska morderstwo ciało ofiara

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Moja pierwszą książką była do trzech razy Natalie i tam ten pomysł z 5 siostrami naprawdę mnie śmieszył. Dialogi były naprawdę rozbrajające i błyskotliwe. Było to coś świeżego i nietypowego. Natomiast tutaj męczyło mnie to. Rozumiem że o to autorce chodziło że Natalie miały wyprowadzać z równowagi i przyznam że udało im się to w 100% haha. W Do trzech razy Natalie było to w moim odczuciu ukazane bardziej w przystępnej wersji, tutaj te dialogi mnie denerwowały a główne bohaterki szczególnie. Z czasem powinno się czuć sympatię do bohaterek i życzyć im jak najlepiej. Tutaj muszę przyznać że było wręcz odwrotnie. Do żadnej nie czułem sympatii i nie kibicowałem. Typ roszczeniowy i księżniczki - rozumiem że o to w tym chodziło ale do mnie nie trafilo. Czułem od razu niechęć co w Do trzech razy Natalii nie miało miejsca. Prequel bardzo mi się podobał, przygody Sucharskiego naprawdę mnie wciągnęły i sądziłem że w tej części będzie o nim więcej szczególnie że książka ma więcej stron niż poprzednie. Niestety autorka uśmierciła go dość szybko i trzeba było znosić humorki wszystkich dziewczyn :D Na dłuższą metę denerwujące było że im wszystko przeszkadzało. Ja wiem że to zabieg celowy ale jednak trudne do wytrzymania. Warto wspomnieć że kto normalny chciałby być z takimi kobietami. Ja wiem że to komedia i są postaciami przerysowanymi ale jednak nie przekonała mnie taka forma. . Dobrze że udało się odnaleźć monety bo nie wiem czy chciałbym czytać kolejna część ich przygód. Na pewno sięgnę po książki pani Rudnickiej ale od sióstr Sucharskich muszę odpocząć na parę tygodni.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super komedia sensacyjna o 5 siostrach które poznały się w dniu śmierci ojca....

To była prawdziwa przyjemność poznać siostry Sucharskie. Początkowo obce i wrogo do siebie nastawione, szybko (i chyba nieświadomie) nawiązują siostrzaną więź. Choć między sobą się kłócą i niezbyt lubią, wobec wspólnego wroga tworzą zwarty front. Dziura w podłodze czy zamienianie się chłopakami to tylko niektóre z ich zwariowanych pomysłów, nad którymi dwaj policjanci załamują ręce. Pięć skrajnie różnych charakterów spotyka się, by nadać tej historii charakteru i sprawić, że trudno ją odłożyć.

Łatwa, lekka i bardzo przyjemna lektura😉

Łatwa, lekka i bardzo przyjemna lektura😉

Nieźle się ubawiłam podczas lektury. Choć początek nie był tak zabawny, jak się spodziewałam. Myślę, że to przez to, iż kiedyś przeczytałam już "Drugi przekręt Natalii" i nie było tego efektu jaki daje zaskoczenie. Po kolejne części chętnie sięgnę, zwłaszcza, że trzeci tom od dawna leży na mojej półce i nie przeczytałam go jeszcze tylko dlatego, że najpierw chciałam zapoznać się z pierwszą częścią. A akurat ta część dotychczas nie chciała trafić w moje ręce.

Zabawna, z poczuciem humoru historia 5 sióstr z zagadką w tle.

Zabawna, z poczuciem humoru historia 5 sióstr z zagadką w tle.

Na półkach: , , , , ,

Świetnie się przy niej bawiłam, z chęcią więc sięgnę po kolejny tom z serii.
Zdecydowanie widać Inspirację Chmielewską, Nienackim, itp. Ale zupełnie mi to nie przeszkadza, bo jak się na kimś wzorować to na najlepszych :)
Fajny pomysł i świetna realizacja. Duża dawka humoru, komicznych sytuacji i dziwnych zbiegów okoliczności, zagadek i poszukiwań skarbów :)
Zdecydowanie lektura na poprawę humoru i relaks.

Jedyny minus, to początkowo naprawdę ciężko się połapać, która Natalia jest która :)

Świetnie się przy niej bawiłam, z chęcią więc sięgnę po kolejny tom z serii.
Zdecydowanie...

Uśmiałam się setnie, a raczej pięciokrotnie:-) Natalii 5 to pełna świetnych dialogów, lekka, humorystyczna i pełna poplątania z pomieszaneiem książka. Szybko trzeba skupiać się, która Natalia jest która i co siostry znowu wymyślą szalonego, jak na przykład rozbicie dziury w podłodze na środku kuchni!

Początek tej książki był nieco męczący, do tego stopnia, że odłożyłam ją na jakiś czas. Później akcja nabiera tempa i można się nieźle ubawić. Na pewno sięgnę po kolejne części :)

Dobra i lekka lektura. Brak jak dla mnie dreszczyku i zagadkowosci. Dużo dialogow. Wiele humoru. Fabula prosta i malo sie dzialo.
Ojciec popełnia samobojstwo. Ma 5 corek ktora każda nazywa sie tak samo. Natalia Sucharska. Kazda jest inna. W kuchni robią dziurę. Szukają monet.