Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.90 zł

Drugi przekręt Natalii

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
2017-02-03
kryminał, sensacja, thriller
2017-02-03
powieść polska morderstwo ciało ofiara

Uwielbiam Natę. Chyba ma coś z autorki

Świetna książka tak pierwsza jak i druga część. W trakcie czytania pierwszej części kiedy pare razy zdażyło mi się roześmiać na głos spojrzałem na okładkę jakiego autora czytam książkę. Styl, humor, zawiłe teksty między bohaterkami różne wpadki bardzo przypominają styl mojej ulubionej autorki kryminałów na wesoło Joanny Chmielewskiej. Jeśli następne książki pani Rudnickiej...

Czas spędzony w miłym towarzystwie :) Książka lekka i przyjemna, czyta się ją szybko i można się zrelaksować. Wiadomo bohaterki mają być przerysowane i na tym polega ich komizm, ale momentami szczególnie jeśli chodzi o Natalie z dziećmi przerysowana, aż za bardzo.

Dzieje się!! Warto mieć na półce i sięgać jak po lekarstwo na zły humor. Działa a brak skutków ubocznych!!

Trochę drażnią te kłótnie, akcja podobna do tomu pierwszego, ale mimo to fajna lekturka.

Bardzo dobra kontynuacja przygód pięciu sióstr o tym samym imieniu Natalia. Jest to komedia kryminalna czyli powinna zawierać w sobie intrygę do rozwiązania i humor. Ta książka posiada jedno i drugie. Daje ogromną przyjemność z czytania i rozrywkę. Polubiłam bardzo bohaterów mimo że są przerysowani (to jedna z cech komedii kryminalnych) i atmosferę powieści. Dialogi są...

Drugi tom to chaos w czystej postaci. Natalie i ich perypetie to coś doskonałego. Od razu chwytam za kolejną część.

Bardzo szybko się czyta i jest z czego się zaśmiać :D

Druga cześć jest świetna gdy po pierwszej przywykniemy do stylu bycia sióstr i do ich sposobów rozwiązywania problemów, można przepaść w historii o brylantach których przecież oficjalnie nie ma 🙂 wspaniałe dialogi kłótni sióstr i uzgadniania danej wersji dla mężczyzn:) a i mężczyzn w tej części przybyło. Biedni panowie muszą uważać na każde słowo i bacznie obserwować swoje...

Natalii nie sposób nie polubić.

2 284
  • 2013