Kup teraz - 6 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.99 zł

Literatura polska

Oficjalne recenzje i

Dodatkowy wymiar

Link do recenzji

Książka nie wciągnęła mnie. A gdy nie wciągnie to jest słaba.

Tajemnica rodzinna z przeszłości rzutuje na przyszłość. Bardzo dobrze napisana książka, którą czyta się jednym tchem.

To pierwsze moje spotkanie z tą autorką. Niestety mam problem z oceną tej książki - fajnie sportretowane psychologicznie postaci, dobry pomysł na powieść, ale zabrakło mi swego rodzaju emocji , które wyzwalają takie intrygi. Najmniej w książce dowiadujemy się o Damianie, który tak naprawdę jest całym "zapalnikiem" wydarzeń - zbyt mało o nim wiemy, aby poczuć z nim więź,...

Super.

W wieku 50 lat,też można.Książka na jeden raz,miła ,spokojna
Ha,90 % już nie pamiętam.Warto było,tak zapytam.Warto.

Przyciągająca oko okładka, intrygujący tytuł (a jego wytłumaczenie to majstersztyk!), wciągająca akcja... niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego pani Siarkiewicz popełniła tylko trzy powieści?!

Początek ciekawy, po jednej trzeciej zaczyna wiać nudą.

Były sobie dwie siostry, a ich matka Katarzyna miała wkrótce świętować pięćdziesiąte urodziny. Julia i Monika mimo odmiennych temperamentów wzajemnie się wspierają i dopingują do pozytywnych zmian. Dzięki zakładowi z Moniką Julia poznała męża Damiana, gdy jej związek z Jackiem się wypalał.
Kobietom w perypetiach uczuciowych i zawodowych pomaga wróżka Eleonora. Wdowa...

Uff, dotarłam do końca. Początek zaciekawia.Ale potem już leniwe opisy rozterek kobiet, których jedynym celem życia jest pogoń za facetem. Jeśli jest plaża, słońce i woda.....można czytać!

Autorka napisała tą powieść prostym językiem, większość z punktu widzenia Julii, głównej bohaterki. Akurat w powieści nie przeszkadzało mi to. Książka podzielona na rozdziały, monologi nie przewyższają dialogów i to mnie cieszy, bo aż tak bardzo się nie nudziłam.

• Chcę w prezencie
  • Literatura polska