Trzy małe świnki. Wilk i siedem koźlątek

Okładka książki Trzy małe świnki. Wilk i siedem koźlątek
IBIS
2017-01-01
2017-01-01
32 min.
Trzy małe świnki Wilk i siedem koźlątek

więcej Więcej

Przepięknie ilustrowana książeczka dla dzieci, zarówno do czytania jak i oglądania. Z pewnością zajmie uwagę każdego małego czytelnika. Krótkie, dobrze kończące się bajki z morałem idealnie sprawdzą się na dobranoc.

mealibri.blogspot.com

• Z dzieciństwa
  • Domowa biblioteka
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Trzy małe świnki. Wilk i siedem koźlątek