Wielka Szóstka

Okładka książki Wielka Szóstka Małgorzata Strzałkowska
Okładka książki Wielka Szóstka
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Disney Złota Kolekcja Bajek (tom 18) bajki
24 str. 24 min.
bajki
Disney Złota Kolekcja Bajek (tom 18)
Hachette Polska
2023-05-23
2016-12-28
24 min.
Wielka Szóstka roboty bajka Disney kolekcja

Hiro w wyniku nieszczęśliwego wypadku traci ukochanego brata, który za życia zdołał stworzyć wiele technologicznych urządzeń urozmaicających i ułatwiających życie. Jednym z jego większych osiągnięć było stworzenie robota, tak zwanego opiekuna medycznego, który potrafił diagnozować dolegliwość i opiekować się pacjentem do momentu jego satysfakcjonującego samopoczucia. Okazuje się, że Baymax jest coś więcej niż tylko robotem, ale przyjacielem, który towarzyszy Hiro w trudnych chwilach po stracie brata. Co więcej, nawet nie waha się oddać swojego "życia" i technicznych możliwości, aby po raz ostatni wykonać misję, do której został stworzony.

Dla ukochanych osób jest się w stanie zrobić wszystko, a na pewno bardzo wiele. Bez zbędnych pytań człowiek potrafi poświęcić i oddać swoje zdrowie, a nawet życie, za wszelką cenę, dla najlepszej ochrony osoby, którą szczerze kocha. Wówczas nic już więcej nie ma znaczenia, żadnych wątpliwości. To jest nie do opisania miłość, która wykracza poza jakiekolwiek granice.

• Złota Kolekcja Bajek Disneya
  • Przeczytane z dzieckiem