Niebiosa mogą runąć

Allen Eskens Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
The Heavens May Fall
Robert P. Lipski
Burda Publishing Polska
detektyw kryminał mistyfikacja niebezpieczeństwo samotność sensacja seryjny zabójca śledztwo wyścig z czasem zdrada
The Heavens May Fall
kryminał, sensacja, thriller
Robert P. Lipski

Miałam nadzieję, że po drugiej części (Skradzione życie), która mówiąc wprost była słabsza od pierwszej, ta pozycja będzie o wiele lepsza. I taka była. Pomimo że dwie strony walczące w sądzie miały swoje racje i wiadomo, że tylko jedna mogła wygrać, to tak naprawdę kibicowałam każdej z nich. Do samego końca czekałam w napięciu jak to się skończy. Bardzo szybko się czyta :)

Ogólnie przyjemna lektura.
Zastanowiło mnie, jak w rzeczywistości wygląda proces sądowy - czy obrona i oskarżenia faktycznie muszą informować siebie nawzajem o istotnych aspektach sprawy?
z chęcią przeczytam poprzednie części (bo z bólem przyznaję że dowiedziałam się o nich dopiero po przeczytaniu tej ).

Biedna Emma - żyć ze świadomością, że własny ojciec zabił...

Ciekawa książka. Opis mnie nie zainspirował za bardzo ale całość jak najbardziej warta polecenia.
Książka prawnicza opisująca losy dwóch przyjaciół- detektywa i prawnika, którzy w sądzie w sprawie o zabójstwo stoją po przeciwnych stronach 'barykady'. Jak to wpłynie na ich przyjaźń? Czy granica zostanie przekroczona? W końcu wypowiedzianych słów, dokonanych czynów nie da...

Bardzo dobra książka prawnicza. Może książka nie ma fajerwerków ale człowiek się zastanawia czy oskarżony jest winny czy nie? i jak wpłynie to na przyjaźń dwóch osób które stoją po przeciwnych stronach w sądzie.

Dobry kryminał prawniczy...świetnie zarysowane postacie...intryga...szkoda,że zaczęłam od ostatniej książki z serii ;)

Dobra konstrukcja i ciekawie poprowadzone wątki. Momentami zaskakujące rozwiązania co dodaje tej opowieści fajnych smaczków. Czyta się szybko z dużym zainteresowaniem. Końcówkę łyknęłam błyskawicznie. Żadnych rozwlekłości, fajerwerków też nie było. Dobry thriller do poczytania. Zakończenie trochę pozostawiające do życzenia, mam nadzieję, że będzie kolejna część i wszelkie...

Bardzo drewniane. Od czytania bolą zęby.

Bardzo dobra książka prawnicza. Dwie strony barykady. Kto ma rację? Oskarżenie czy Obrona? Dobrze się czyta.

"Wierzę, że Ben Pruitt zabił żonę. Wierzę, że to cwany sukinsyn. I nie wierzę, żeby eksperci badający jego komputer mogli dostarczyć nam coś, czego on sam nie chciałby nam pokazać".

Jeśli szukacie prawniczego thrillera, odrzućcie na bok wszelkie mrozopodróby i weźcie do ręki tę książkę Eskensa. Oto przed wami bardzo przyjemna i wciągająca książka z pogranicza kryminału...

Genialna, genialna, genialna...

• 2017
  • Mój
  • Kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niebiosa mogą runąć