Zarys historii filozofii

Józef Maria Bocheński OP Wydawnictwo: Philed filozofia, etyka
Philed
filozofia, etyka
1993-01-01

Moje pierwsze podejście do filozofii i przyznaję, na początku bardzo ciężko było się przedzierać przez fachową terminologię i skomplikowane zagadnienia.

Ostatecznie, okiem laika, bardzo doceniam sprawną i skrótową syntezę najważniejszych nurtów i myślicieli od starożytności po czasy nowożytne, z czytelnym podziałem każdej epoki/postaci na zagadnienia i problemy....

• Z_Posiadam
  • 👳‍♀️ Filozofia
  • ✔ Przeczytane w 2017
  • 🎓⚖ Studia
  • FILOZOFIA
  • Niedokończone
  • Filozofia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zarys historii filozofii