Jak kamień w wodę

Hanna Greń Wydawnictwo: Replika Cykl: Polowanie na Pliszkę (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Replika
Polowanie na Pliszkę (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2017-01-01

Dawno nie czytałam tak dobrej książki,przyjemnie się czyta,ciekawa fabuła,książka wciąga.
To kolejna moja książka tej pisarki i bardzo podoba mi się jej styl pisania. super !

Młoda dziewczyna zostaje napadnięta przez policjanta nikt jej nie chce uwierzyć bo ma opinię puszczalskiej. Bo 11 latach znowu ma problem i trafia na tego samego policjanta co wcześniej prowadził jej sprawę i ma do niej urazę za tamta sprawę. Ksiazka super napisana, można się wciągnąć na maksa w dodatku bardzo zaskakujące zakończenie.

Rewelacyjna książka,wciągająca od pierwszych stron.Jest brak rodzicielskiej miłości i kochająca babci,jest przestępstwo i stróż prawa.Wszystkie wątki przeplatając się tworzą bardzo dobrą całość.Polecam.

Trochę słabsza od tych, które czytałam, ale świetnie się nadaje do czytania w podróży-szybko mija. Dobrze się czyta- polecam dla miłośników lekkich kryminałów.

Bardzo dobra książka obyczajowa, zupełnie inna niż Cykl Wiślański. Nowa bohaterka, nowa historia.
Mnie się książka podobała, bardzo dobrze się czytało. Jedynie przeszkadzało mi, że bohaterka non stop pali, niezależnie gdzie się znajduje.

Po przeczytaniu książki uznałam że główna bohaterka popełniła samobójstwo. Ze względu na jej ostatnie przemyślenia: "Plamka nie zginie mając takiego przyjaciela, bo Gerard zadba o jego potrzeby. Mały kotek ma naprawdę szczęście, trafił do dobrego człowieka". Ale podglądając opis drugiej części zbiło mnie troszkę z tropu to co się w niej wydarzyło :p Trzeba będzie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po "Uśpionych.....", które okazały się nie do przebrnięcia, sięgnęłam po kolejną powieść Greń. I po raz kolejny stwierdzam, że autorka nie pisze kryminałów! To powieści obyczajowe, romanse. Na 77 stronie nadal opisywanie życia bohaterki. Żadnej zbrodni, trupa itp.

Hannę Greń kojarzę jako pisarkę dobrych kryminałów a to za sprawą serii: W trójkącie Bermudzkim, w którą bardzo się wciągnąłem. "Jak kamień w wodę" to książka z nowej serii: Polowanie na Pliszkę, która jest zgoła odmienna od przywołanej powyżej. Nie ma tu seryjnych morderców, szybkiej akcji czy brutalnych morderstw, którymi dotychczas raczyła nas autorka. Jest to raczej...

Hanna Greń – autorka wielu książek, w tym wybranej przeze mnie „Jak kamień w wodę”, jest dla mnie zupełnie obcą artystką, słyszałam wielokrotnie o świetnym stylu pisania i ciętej ripoście, oba elementy można ponoć uświadczyć w twórczościach Pani Hanny. Lubię takie połączenia – zwiastują one bardzo dobrą lekturę, przy której nie można się nudzić. Z wielkim zainteresowaniem,...

Jedna z lepszych jakie ostatnio przeczytałam. Od pierwszej strony wciągnięta w lekturę. Głównej bohaterki nie da się nie lubić. Książka kryminałem nie jest ale mimo to bardzo przypadła mi do gustu. Momentami smieszna. Lżejsza Książka ale dobra.

Dyskusje

• 2018