rozwiń zwiń

Otulone ciemnością

Okładka książki Otulone ciemnością
Hanna Greń Wydawnictwo: Replika Cykl: W Trójkącie Beskidzkim (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
W Trójkącie Beskidzkim (tom 3)
Replika
2016-05-30
2016-05-30
literatura polska

Trochę to dla mnie za bardzo zagmatwane, ale czyta się gładko. Zabawne dialogi i generalnie ok

Kolejny tom serii, bardzo dobrze się czyta nowa pani komisarz ale są też bohaterowie wcześniejszych tomów i razem rozwiązują zagadkę. W sam raz na odstresowanie się i odpoczęcie po ciężkim dniu.

Całą trylogie beskidzką czyta się całkiem przyjemnie. Jeżeli jestes zmęczony po całym dniu pracy, zamknięty przez pandemię w domu, a na zewnątrz ponura jesień książki te są idealne. Nie wymagają zaangażowania zbyt dużej ilości intelektu, sympatyczni bohaterowie, miłe miejsca i wciągająca intryga. Czego chcieć więcej!

treść książki to zmagania pani komisarz związane z wykryciem seryjnego mordercy,kontynuacja dalszych losów bohaterów poprzednich części .sensacji mało ,bardzo zagmatwany epilog.

52/100/2020
Trzecia w serii W trójkącie beskidzkim.
Czytając pierwszą część myślałam, że główną postacią będzie Zena. Tymczasem ona konsekwentnie zanika... w trzeciej części w zasadzie jej nie ma, gdzieś tam tylko miga na progu domu. Za to pojawia się komisarz Benita Herrera, z charrakterkiem takim jak wskazuje nazwisko. Petra też trochę na dalszym planie, to znaczy tym razem nie ona rozwiązuje zagadkę. A sama zagadka dobra, jak zawsze u Greń. Tym razem oparta na biblijnym psalmie. Poza tym więcej mamy do czynienia z eksgangsterem, Konrad obrywa haczykiem w policzek i mniej jest nawiązań do seksu.

52/100/2020
Trzecia w serii W trójkącie beskidzkim.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytane,podobało mi się, polecam.

Przeczytane,podobało mi się, polecam.

Kolejna książka z cyklu Trójkąt Beskidzki, kolejny seryjny morderca, kolejny romans. Książkę, jak wszystkie z cyklu, czyta się dobrze i szybko. Wartka akcja i ciekawe dialogi powodują, że zbyt szybko dociera się do końca.

Ograniczylabym wątki miłosne, za to cała reszta bardzo dobra. Polecam :)

Ograniczylabym wątki miłosne, za to cała reszta bardzo dobra. Polecam :)

Świetna fabuła. Kolejna książka Pani Greń,której nie chce się odłożyć:) super seria.

Podobało mi się. Bardzo dobry kryminał z wątkami obyczajowym i romantycznym, które toczą się gdzieś w tle. Odpowiada mi styl pisania pani Greń, taki trochę z pazurem ale i okraszony odrobiną humoru tam gdzie nie koliduje to poważnym wątkiem. Szczerze polubiłam bohaterów, podoba mi się pracują ale także fakt, że oprócz pracy kryminalistycznej maja swoje życie domowe. A i pomysł na fabułę fajny. Całość dobrze zakończona. Mam następny tom z tego cyklu więc zabieram się do czytania.

Hanna Greń Otulone ciemnością Zobacz więcej