Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć

Okładka książki Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć Christian Fleche
Okładka książki Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć
Christian Fleche Wydawnictwo: Medium nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Medium
2015-01-01
2015-01-01
9788361987451

Książka wydała mi się początkowo chaotyczna i napisana zawiłym językiem. Tak, jakby autor próbował poruszyć kilka wątków, przeskakując pospiesznie z jednego na drugi. Pomimo tego, jest to bardzo dobra pozycja. Polecam ją wszystkim zainteresowanym tematyką zdrowia, psychobiologii, pracy z podświadomością itp. Można z niej wyłuskać wiele cennych informacji. Z pewnością będzie się ją czytało lepiej osobom, które lubiły w szkole biologię...

Znajdź rodowód choroby :)
Świetna książka! W prosty i przejrzysty sposób tłumacząca, jak nasze przekonania, programy z dzieciństwa oraz traumy, wpływają na nasze ciało. W książce znajdziemy przyporządkowane choroby, pod konkretne narządy.

Znajdź rodowód choroby :)

Znacznie lepsza ksiazka o dekodowaniu biologicznym od Obissiera. Duzo przykladow z zycia i klasyfikacji schorzen aczkolwiek tez powtarzalna i pelna niepotrzebnych przemyslen wydlurzajacych ksiazke. Martwi mnie tylko to ze kurczowo trzyma sie inteligentnej ewolucji. Dekoderzy bilogiczni zachwycaja sie do jakiej perfekcji doszedl organizm ludzki gdzie tak naprawde wieksza częsc naukowcow twierdzi inaczej . Widze ze negatorzy inteligentnego projektu tlumacza sobie wszystko tak jak im wygodnie. Dla mnie jest to tylko odpowiedzią dlaczego Bóg stworzył choroby. To nie sa chorby tylko odpowiedzi ciala (ktore sami kreujemy) na bolączki duszy. Uwazam ze cale to dekodowanie bilogiczne za posrednictwem terapeutow mozna ominac w duzo szybszy sposób. Tym sposobem jest wiara. Stwórca zostawił nam furtkę której ludzie nie zycza sobie dostrzec.

bardzo dobra pozycja dla początkujących, ale na pewno nie wyczerpuje tematu

bardzo dobra pozycja dla początkujących, ale na pewno nie wyczerpuje tematu

Bardzo dobra pozycja pokazująca związek między naszymi przeżyciami, emocjami, stresem a chorobami. Uwolnij emocje, żeby wyzdrowieć.

• Zdrowie
  • Chcę kupić
  • Terapia
  • Lista na 2024
  • Do kupienia
  • Moja biblioteczka❣️

Dodaj cytat z książki Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć