To koniec, Anno

Joanna Opiat-Bojarska Cykl: Anna Rogozińska (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller 442 str.
Czwarta Strona
kryminał, sensacja, thriller
Poznań dziennikarka kryminał literatura polska niebezpieczeństwo polski kryminał śledztwo wyścig z czasem zabójstwo zagadka kryminalna

Czwarta Strona
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Ciekawy pomysł na książkę. Mogła być szybsza akcja.
Dobrze czytało mi się historię z dziennikarką telewizyjną Anną. Zupełnie nie zwróciłam uwagi na to, że to 3 część.

Pierwszy raz mam do czynienia z tą autorką i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Początek książki zapowiadał się obiecująco, ale niestety... Rozczarowanie. Akcja rozkreca się w zastraszająco wolnym tęmpie. Przebrnęłam do połowy i odpuściłam. Jak na kryminał to bardzo kiepsko.

Polski kryminał, ale jako kryminał to bardzo słaby jest niestety.

Gdyby jednak wyciąć te wszystkie słabe elementy kryminalno/ sensacyjne i te wszystkie opisy z miejsca pracy głównej bohaterki/tez słabe/ czyli jakieś pół książki, i zostawić tylko elementy reportażowe o pogotowiu -to byłaby autentycznie bardzo ciekawa i udana książka w stylu reportażu, więc daję aż 4...

"To koniec, Anno" jest ostatnią z części cyklu o dziennikarskim śledztwie Anny Rogozińskiej. Dla mnie cały ten cykl był bardzo interesujący i wciągający. Dodatkowym plusem był fakt, że książki te czytało się bardzo szybko. Identyfikowało się z bohaterami i przeżywało z nimi wszystkie perypetie. Chociaż kryminał ten był dosyć lekką wersją to muszę przyznać, że mi się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nieświadoma, że jest to 3 część serii męczyłam się z tą książką okrutnie. Nie dobrnęłam do końca. Nic się w niej ciekawego nie dzieje. Dłuży się jak flaki z olejem.

Wciągający dalszy ciąg losów Anny - czyta się szybko i przyjemnie.

Jakoś mnie ta pozycja nie wciągnęła. Bohaterowie tacy irytujący... powiązania między nimi dziwaczne, a intryga? no cóż nawet do niej nie dotrwałam... wcale mnie nie zainteresowało "o co chodzi". Po pozycji "obsesja", tej autorki,rozczarowałam się.

Rewelacyjna powieść kryminalno-obyczajowa. Akcja wciągająca, nieco przewidywalna, ale nie psuło to odbioru. Sceny w pogotowiu fantastyczne. Postaci zarysowane mocną kreską, nawet zbyt przerysowane, miejscami karykaturalne... No i nie polubiłam Anki, ale powieść przeczytałam z entuzjazmem.

Świetna, wciągająca, zaskakująca. Nic tylko czytać i zapominać o świecie dookoła.

Ostatni tom serii o dziennikarce śledczej Annie. Po ostatnim śledztwie, którego mało co nie przypieczętowała życiem wraca do pracy i mimo kłód rzucanych pod nogi prowadzi kolejne śledztwo w dodatku z prokuratorem. Polecam cały cykl. Może jeszcze do Nas wróci :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• 2018